Kripto para yatırımcısı için yeni bir alternatif geldi

Abone Ol
Kripto para yatırımcısı için yeni bir alternatif geldi
Onur Altan Tan
 • 20 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Tanınmış bir kripto para şirketi olan ve KPMG Fintech başlangıç ​​ödülünün kazanan Crypterium, yeni Crypterium Card VISA Edition'ın lansmanını duyurdu. Kart, şu anda dünya çapında 150'den fazla ülkede 30 binden fazla kişi tarafından kullanılan mevcut Crypterium Card UnionPay'e bir alternatif olacak.

  Crypterium Card VISA Edition, geleneksel ve kripto finansı arasındaki boşluğu kapatmaya çalışırken kripto bankanın en son yeniliği olarak göze çarpıyor. Yeni ürün, harcama kriptolarını nakit ödemeler kadar kolay hale getirmek için Crypterium Cüzdan ile sorunsuz bir şekilde bütünleşiyor.

  Açıklamaya göre, Crypterium’un VISA Avrupa ile resmi ortaklığı, platformun 500 binden fazla müşteriye küresel olarak kabul edilen ödeme çözümünü sunmasına izin veren yıl boyunca süren müzakerelerin bir sonucu olarak ortaya çıktı.

  Crypterium CEO'su Steven Parker konuyla ilgili olarak “Eski bir VISA genel müdürü olarak, bu kartın müşterilerimiz için masaya getirdiği kalite seviyesini tam olarak biliyorum. VISA açık arayla dünyanın en kabul edilen kartı ve dijital varlıkları harcamak söz konusu olduğunda insanların sahip olmasını istediğimiz özgürlük türü ” şeklinde konuşuyor…

  Ücret ne kadar olacak?

  Crypterium Card VISA Edition tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bununla birlikte, kullanıcılar teslimat türüne göre 14,99 Euro’ya kadar çıkabilen teslimat ücretlerini ödemek zorunda kalabiliyor. O zaman bile, CRPT token sahipleri teslimat kartını ödemek zorunda kalmadan yeni karta sahip olabiliyor.

  “Günümüzde, çoğu banka ücretsiz ön ödemeli kartlar sunuyor. Crypterium'da hedefimiz, kripto para birimi sahipleri için benzer (veya daha iyi) finansal hizmetler sunmak. Dijital varlıkları kullanan kişilerin gerçekten uygun bir ödeme kartına ihtiyacı vardı. VISA kartımız da bununla ilgili” diye açıklıyor Crypterium Baş İşletme Müdürü Austin Kimm.

  Crypterium Kart VISA Sürümü, para kazanmak için Crypterium Cüzdanındaki kripto para birimlerini değiştirerek yükleniyor. Platformun cüzdan içi değişim hizmeti, dijital para birimlerini anında harcanmaya hazır Euro'ya dönüştürüyor. Sistem, her işlemde rekabetçi fiyatlar sağlamak için dünyanın en iyi borsalarıyla entegre edildi…

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kpmg fintech ile ilgili her şey

  Kripto para yatırımcısı için yeni bir alternatif geldi

  Kripto para yatırımcısı için yeni bir alternatif geldi

  Tanınmış bir kripto para şirketi olan ve KPMG Fintech başlangıç ​​ödülünün kazanan Crypterium, yeni Crypterium Card VISA Edition'ın lansmanını duyurdu. Kart, şu anda dünya çapınd...

  • 20 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.