Kripto para toplululuğunun İstanbul’daki büyük buluşmasına az kaldı… 

0 0

20-21 Şubat 2020’de iki gün boyunca İstanbul’da gerçekleşecek MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferansının ikincisi için sayılı günler kaldı. Ana konuşmacılarının ve genel başlıklarının web adresinde açıklandığı etkinlikte katılımcılar sektörün uluslararası alanda en iyi isimleri ile geleceğin finansal teknolojilerini tartışma fırsatı yakalayacak. 

60 ülkeden büyük katılımla gerçekleşecek konferans blockchain ve kripto paralar dünyası adına bölgede yapılan en büyük buluşma olacak. Türkiye kripto para topluluğu açısından da çok önemli networking fırsatları sunacak olan etkinlik bölge ülkelerden yüzlerce girişimci yatırımcı kripto meraklısı ve profesyonelleri bir araya getirecek. 

Blockchain Economy 2020’de Neler Var?

MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferansının ikincisi özel olarak “ikili vatandaşlık” “yatırım yoluyla vatandaşlık” ve “global vatandaşlık” konularına yer veriyor. Merkeziyetsizlik kişilerin ekonomik olarak güçlenmesi ve bu konuda kaynakların eşit dağıtılmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla  konferans bölgede yapılan tüm etkinliklerden farklı olarak kripto meraklılarına Citizenship Expo’da sınırlar ötesi vatandaşlık sunan ülkeleri kurum ve şirketleri daha fazla keşfetme adına çeşitli fırsatlar sunuyor.  Ek olarak bu yıl “Bitcoin Bus” ile katılımcılar dilerse İstanbul şehrinin tarihi ve turistik noktalarını kripto meraklıları ile ziyaret edebilecekler. Blockchain Economy 2020’de bu yıl ayrıca “BEcomp” yarışmasına başvuru yapan en iyi üç start-up derecelendirilecek. 

Konferansa katılım için tüm oturumları kapsayan “Regular Ticket” yanı sıra dileyen katılımcılar için sadece fuar alanında çeşitli blockchain tabanlı şirketler ve temsilcileriyle networking yapabilecekleri “Fuar Bileti” bilet tipi de bulunuyor. Katılımcılar Kapanış Partisi Networking Dinner ve Bitcoin Bus – İstanbul Turu gibi tüm yan etkinlikler için ayrıca bilet alabiliyor. 

Konferansın ana konuşmacıları arasına dünyaca ünlü kripto para girişimcisi John McAfee Wall Street analisti Tom LEE Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary CoinPayments.net kurucusu Alex Alexandrov ve AVA Labs Kurucu CEO’su Emin Gün Sirer bulunuyor. Istanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek konferansın avantajlı bilet satışları https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/ adresinde devam ediyor. 

“Blockchain Economy”

Tarih:  20-21 Şubat 2020
Lokasyon: WOW Convention Center İstanbul / Turkey 
Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku