Kripto Para Piyasasının Beş Önemli İsminden Güncel Bitcoin Yorumları

0 1

Peter Smith: Blockchain.com kripto borsası CEOsu ve Kurucu Ortağı

Smith 2011den 2014e kadar geçen sürenin Bitcoin için “büyük bir deney” olduğunu söyledi. Ancak Blockchain.com ekibinin  Bitcoinin gücünü ve önemini 2014ten sonra ve özellikle de 2017de  kavrayabildiklerini belirtti.

“2017den itibaren Bitcoin hayatlarımızda kaçınılmaz hale geldi. Bu yüzden Bitcoine yatırım yapmanın tam zamanı” dedi.

Paolo Ardoino: Kripto para borsası Bitfinexte teknoloji uzmanı

Uzman: “Artık hiç bir politik güç medya karalaması ve eleştiri Bitcoinin somut başarısını inkar edemez” “Küresel varlık yöneticileri portföylerini Bitcoine yeniden ayarlamaya devam edecek.” dedi.

 Anthony Denier: Yatırım platformu Webullun CEOsu

Dolar endeksi bu hafta iki buçuk yılın en düşük seviyesinde işlem görüyordu. COVID-19 aşısının geliştirilmesiyle ilgili olumlu haberler hızlı bir ekonomik toparlanma umutlarını artırdı ve dolar için güvenli liman talebini aşındırdı. Kongrede onaylanacak 908 milyar dolarlık bir teşvik paketi de doları olumsuz etkileyecektir.

Denier zayıf bir doların Bitcoin için iyi olduğuna inanıyor çünkü Fedin para basma politikası dolayısıyla doları devalüe etme insanların Bitcoini enflasyona karşı güvenli bir liman olarak kullanmasına neden olacak.

CEO son olarak: “İnsanlar paralarını altından çekip Bitcoine koyuyorsa bu Bitcoin rallisi için daha fazla ivme sağlayabilir” dedi.

Simon Peters: eToro analisti

Peters eToronun Kasım 2017de Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı en son zamana kıyasla platformunda Bitcoin pozisyonu tutan kişi sayısında yüzde 66 artış gördüğünü söyledi.

Analist Bitcoinin daha da yükselebileceğini gösteren bazı göstergelere işaret etti.

“Mevcut yükselişi sürdürürsek 2021in başlangıcından önce 25 bin dolar seviyesine ulaşabiliriz. 20 bin dolardan bir miktar satış olacak ve bu kısa vadede bir düşüşe yol açabilir. Ancak Bitcoin bu satıştan kurtulur ve yükselmeye devam ederse o zaman Yılbaşı Gecesinde 25 bin dolar seviyesini kutlayabiliriz.”

Glen Goodman: Ünlü The Crypto Trader kitabının yazarı

Goodmana göre Bitcoin fiyatı birkaç ay içerisinde iki katına çıkmasına rağmen son patlamadan sonra olduğu gibi kolayca düşebilir.

London School of Economicste kripto para birimi konusunda ders veren yazar “Maisie Williams Göstergesi” nin Bitcoine olan ilgi seviyesinin nerede olduğunu ölçmek için harika bir gösterge olduğunu söyledi.

Game of Thrones yıldızı geçtiğimiz günlerde twitterda Bitcoin satın alıp almaması konusunda bir anket yaptı. Goodmannın milyonlarca takipçisinin çoğu hayır dedi ancak son Bitcoin patlamasının zirvesinde CNBC twitter anketindeki çoğu takipçi Bitcoine yatırım yapma konusunda evet dedi.

Yazar: “Ders şu ki: Sürü ne yaparsa yapsın genellikle tersini yapmak mantıklıdır” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku