Kripto Para Piyasasının Beş Önemli İsminden Güncel Bitcoin Yorumları

Abone Ol
Kripto Para Piyasasının Beş Önemli İsminden Güncel Bitcoin Yorumları
Serkan Aydın
 • 08 Aralık 2020
 • Yazar:

  Peter Smith: Blockchain.com kripto borsası CEO'su ve Kurucu Ortağı

  Smith, 2011'den 2014'e kadar geçen sürenin, Bitcoin için "büyük bir deney" olduğunu söyledi. Ancak, Blockchain.com ekibinin  Bitcoin'in gücünü ve önemini 2014'ten sonra ve özellikle de 2017'de  kavrayabildiklerini belirtti.

  "2017'den itibaren Bitcoin hayatlarımızda kaçınılmaz hale geldi. Bu yüzden, Bitcoin'e yatırım yapmanın tam zamanı" dedi.

  Paolo Ardoino: Kripto para borsası Bitfinex'te teknoloji uzmanı

  Uzman: "Artık hiç bir politik güç, medya karalaması ve eleştiri, Bitcoin'in somut başarısını inkar edemez" "Küresel varlık yöneticileri portföylerini Bitcoin'e yeniden ayarlamaya devam edecek." dedi.

   Anthony Denier: Yatırım platformu Webull'un CEO'su

  Dolar endeksi, bu hafta iki buçuk yılın en düşük seviyesinde işlem görüyordu. COVID-19 aşısının geliştirilmesiyle ilgili olumlu haberler, hızlı bir ekonomik toparlanma umutlarını artırdı ve dolar için güvenli liman talebini aşındırdı. Kongre'de onaylanacak 908 milyar dolarlık bir teşvik paketi de doları olumsuz etkileyecektir.

  Denier, zayıf bir doların Bitcoin için iyi olduğuna inanıyor çünkü Fed'in para basma politikası, dolayısıyla doları devalüe etme, insanların Bitcoin'i enflasyona karşı güvenli bir liman olarak kullanmasına neden olacak.

  CEO, son olarak: "İnsanlar paralarını altından çekip Bitcoin'e koyuyorsa, bu Bitcoin rallisi için daha fazla ivme sağlayabilir" dedi.

  Simon Peters: eToro analisti

  Peters, eToro'nun, Kasım 2017'de Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı en son zamana kıyasla, platformunda Bitcoin pozisyonu tutan kişi sayısında yüzde 66 artış gördüğünü söyledi.

  Analist, Bitcoin'in daha da yükselebileceğini gösteren bazı göstergelere işaret etti.

  "Mevcut yükselişi sürdürürsek, 2021'in başlangıcından önce 25 bin dolar seviyesine ulaşabiliriz. 20 bin dolar'dan bir miktar satış olacak ve bu kısa vade'de bir düşüşe yol açabilir. Ancak, Bitcoin, bu satıştan kurtulur ve yükselmeye devam ederse, o zaman Yılbaşı Gecesi'nde 25 bin dolar seviyesini kutlayabiliriz."

  Glen Goodman: Ünlü 'The Crypto Trader' kitabının yazarı

  Goodman'a göre, Bitcoin fiyatı birkaç ay içerisinde iki katına çıkmasına rağmen, son patlamadan sonra olduğu gibi kolayca düşebilir.

  London School of Economics'te kripto para birimi konusunda ders veren yazar, "Maisie Williams Göstergesi" nin Bitcoin'e olan ilgi seviyesinin nerede olduğunu ölçmek için harika bir gösterge olduğunu söyledi.

  Game of Thrones yıldızı geçtiğimiz günlerde twitter'da, Bitcoin satın alıp almaması konusunda bir anket yaptı. Goodman'nın, milyonlarca takipçisinin çoğu hayır dedi, ancak son Bitcoin patlamasının zirvesinde, CNBC twitter anketindeki çoğu takipçi, Bitcoin'e yatırım yapma konusunda evet dedi.

  Yazar: "Ders şu ki: Sürü ne yaparsa yapsın, genellikle tersini yapmak mantıklıdır," dedi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  ​​​​​​​peter smith ile ilgili her şey

  Kripto Para Piyasasının Beş Önemli İsminden Güncel Bitcoin Yorumları

  Kripto Para Piyasasının Beş Önemli İsminden Güncel Bitcoin Yorumları

  Peter Smith: Blockchain.com kripto borsası CEO'su ve Kurucu Ortağı Smith, 2011'den 2014'e kadar geçen sürenin, Bitcoin için "büyük bir deney" olduğunu söyledi. Ancak, Blockchain.com ekib...

  • 08 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.