Kripto para piyasası oldukça hareketli… İşte 3 büyüklerdeki beklentiler

0 2

BİTCOİN

Bitcoin yüzde 7den fazla yükseldi ve ABD doları karşısında 10 bin dolarlık direncin üzerine çıktı. BTC günlük grafikte birçok yükseliş işareti gösteriyor ve muhtemelen 10 bin 500 doları test edecek. Bitcoin yükseliş ivmesi kazanıyor ve son zamanlarda 10 bin doların üzerine çıktı. Mevcut kripto piyasası hissi çok olumlu. Bu olumlu havanın da etkisiyle Bitcoin’de 10 bin 500 dolara doğru daha fazla imkan var.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.2100 dolarlık desteğin üzerinde geniş bir aralıkta işlem görüyor. XRP Bitcoin’e karşı önemli bir desteğin altına düştü ve şu anda USD karşısında keskin bir düşüş riski altında. Ripple ABD doları karşısında 0.2200 dolar ve 0.2220 dolar direnç seviyelerinin yakınında dirençlerle karşı karşıya. Görünüşe göre fiyat 0.2250 doların üstünde veya 0.2100 doların altında büyük bir harekete hazırlanıyor.

XRP ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM 

Ethereum yaklaşık yüzde 2 arttı ve ABD doları karşısında 210 dolarlık kilit direnci kırdı. ETH fiyatı olumlu işaretler gösteriyor ve Bitcoine benzer şekilde daha da yükselebilir. Ethereum yavaş yavaş 210 dolar pivot seviyesinin üzerinde bir yükseliş bölgesine doğru ilerliyor. Fiyat 218 dolar seviyesine doğru işlem görüyor ve şu anda yükselişin hafif bir düzeltmesi içerisinde.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku