Kripto para piyasası için büyük gün

0 1

Popüler sosyal medya platformu Reddit kullanıcıların içeriğe yaptıkları katkılardan ötürü ödüller alması için iki token yayınladı.

GİZEMLİ MADENCİLİK HAVUZU… TIKLAYIN

Bu tokenlerden biri MOONS ve diğerine BRICKS adı verildi. Redditin “Topluluk Puanları” adlı yeni girişiminin bir parçası olarak / r / Cryptocurrency ve / r / FortniteBR alt dizinindeki üyelere token verileceği belirtiliyor. Bu iki altreditedeki üye sayısı sırasıyla 1 ve 1.3 milyon. Apps sayfası kullanıcıların bu belirteçleri yönetebileceği ve konu hakkında ayrıntılı bilgilere erişebileceği şekilde yayınlandı. Her iki belirteç de ERC-20 standardı ile Ethereumda yayınlandı.

Reddit üyeleri oy kullanmak içerik bağışlamak ve para aktarmak için token kullanabilecek. Ayrıca token bakiyeleri kullanıcıların güvenilirliğini ölçmenin bir yolu olarak gösterilecek.

Redditin çalışmalarının şimdi tamamlanmış ve kullanılabiliyor olması Reddit’in kullanıcı tabanı göz önüne alındığında kripto para ekosistemi için büyük bir kilometre taşı. Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 20 sitesinden biri olan Reddit.com geçen ay 1 milyar 540 milyon ziyaret aldı. Platformun mobil uygulamaları şu ana kadar en az 20 milyon kez indirildi.

Öte yandan Redditin kurucusu Alexis Ohanian kripto para birimleriyle yakından ilgilenen bir kişi. Ohanian Origin Protocol ve AVA gibi kripto para girişimlerine yatırım yapıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku