Kripto Para Piyasası Güne Kırmızı Başladı! Bitcoin (BTC) Sert Düştü!

0 63

Geçtiğimiz hafta lider kripto para birimi  Bitcoin (BTC), 61.683 dolar seviyesine yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirledi. Yaşanan bu yükselişten sonra tekrardan sert bir şekilde düşen BTC, yazım itibari ile 54.672 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Her zaman olduğu gibi lider kripto para biriminin sert hareket,, altcoin’leri de derinden etkiledi ve kripto para piyasası aşağıda da görebileceğiniz gibi neredeyse tamamen kırmızıya döndü.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) güne yüzde 5.69 düşüşle başladı ve yazım itibari ile 1.755 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından en büyük dördüncü kripto para konumunda bulunan Binance Coin’de (BNB) Ethereum’a benzer şekilde yaklaşık yüzde 6 değer kaybına uğradı ve 248 dolar dolar seviyesinlen işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından ilk 10 kripto para arasında son 24 saat içerisinde tek yükseliş kaydeden ise, yüzde 2.90 değer kazancı ile XRP oldu. XRP, yaşanan bu sert düşüşten etkilenmeyerek değerini 0.4581 seviyesinde tutmayı başardı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku