Kripto para piyasası dibi gördü mü?

0 0

Bitcoinin 2019’daki yüzde 50 gerilemesinden sonra kripto para piyasası dibi gördü mü?

Bitcoin ve kripto pazarının geri kalanı için 2019un özellikle ikinci yarısı çok verimli geçmedi. TradingViewden alınan verilere göre halka açık tüm dijital varlıkların toplam değeri 388 milyar dolardan 166 milyar dolara düştü ki bu oran olarak yüzde 60 seviyelerine denk geliyor.

Bu metrik son yedi ay boyunca net bir düşüş trendi olmasına rağmen analistler tabanın Bitcoindeki kripto varlıkları için altta olduğunu gösteren işaretlerin bir araya geldiğini söylüyor.

Kripto para piyasası analisti Thies son zamanlarda kripto para piyasasında alt kısmın burada olduğuna dair açık bir işarete dikkat çekti. TradingView’in Total2 işlem çiftine göre “yalnızca geçen hafta kaydedilen altcoin piyasaları için en yüksek alım hacmini gösterdi” dedi.

Bazıları bu verilerin kısmen gerçeği maskelediğini söylese de geçtiğimiz hafta itibariyle kripto para piyasalarında çok fazla satın alma baskısı olduğuna şüphe yok…

Thies bunun “pazar dinamikleri açısından önemli olduğunu ve gerçek bir tabana sahip olduğunu öne sürdüğünü” iddia etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku