Kripto para piyasası allak bullak… Peki 3 büyüklerde görünüm neyi işaret ediyor?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin yüzde 10a yakın değer kaybetti. Bu kayıpla birlikte ABD Doları karşısında 8 bin dolarlık kilit desteğini de kırdı. BTC fiyatı şimdi savunmasız ancak 7 bin 500 dolarlık destek noktası yakın vadede iyi bir toparlanmaya yol açabilir. Bitcoin ABD doları karşısında 8 bin 200 dolar ve 8 bin dolar destek seviyesinin oldukça altında. Fiyat 100 günlük hareketli ortalama seviyesi dahil olmak üzere birçok önemli desteği kırdı.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple yüzde 10dan fazla düşüş gösterdi ve ABD doları karşısında 02000 dolarlık desteği test etti. XRP fiyatı şu anda hafif bir düzeltme hareketi içerisinde. Ancak artışların 0.2150 dolar civarında kalması beklenebilir. XRP fiyatı ABD dolarına karşı 0.2200 ve 0.2150 dolar seviyelerinin altında bir sürü düşüş işareti gösteriyor. Fiyat 02000 dolarlık destek alanını test etti ve daha fazla kayıp riski taşıyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum yüzde 15e yakın değer kaybetti ve ABD doları karşısında 215 dolar seviyesinde bulunan kilit destek noktasının da altına geldi. Şu an için 200 ve 195 dolar destek seviyeleri oldukça kritik. Zira bu noktaların altına gelinmesi durumunda aşağı yönlü riski artması beklenebilir.Ethereum ABD Doları karşısında 220 dolarlık destek alanının altında kötü bir düşüş trendinde işlem görüyor. Fiyat 200 dolarlık desteğinde tutunamazsa aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku