Kripto Para Dünyasında Yeni Trend: Kırmızı Lazerli Gözler!

0 28

Bitcoin ve kripto para bazıları için kafa karıştırıcı olsa da birçok yatırımcı için heyecan verici yeni bir sektör. Bitcoin dünyasında son günlerde ilginç bir trend başladı. Önde gelen Bitcoin savunucuları ve tutkunları profil resimlerinin üzerine kırmızı lazer gözler koymaya başladılar. Bu trend gittikçe yayılıyor ve merak konusu olmaya başladı. Elon Musk Senatör Cynthia Lummis Micheal Saylor and Meltem Demirors gibi ünlü isimler de bu trende katıldı. 

Gözlerinin üstüne parlak kırmızı renk ekleyerek birçok insanın dikkatini çeken ünlülerden biri kripto tutkunu Wyoming Senatörü Cynthia Lummis. Cumhuriyetçi senatörün profil fotoğrafı görünüşte üzerine yapıştırılmış kırmızı lazer gözler dışında nispeten normal görünüyor. Bir Daily Beast muhabiri  Lummisin yardımcılarından birinin bunun “bir kripto para mesajı” olduğunu söylediğini ancak tam olarak ne anlama geldiğini açıklamadığını tweetledi.

66 yaşındaki senatör profil fotoğrafını neden değiştirdiğini açıklamadı ancak son zamanlarda internet kültürü hakkında çok şey öğrendiğini özellikle kripto para konularını tartışırken etkileşim kurmayı ve görüşlerini büyük kitlelere yaymayı sevdiğini tweetledi 

Takipçilerinden biri senatöre lazerli gözlerinin çok gizemli baktığını ve ilginç bulduğunu söyledi.

Lazerli Gözler Ne Anlama Geliyor? 

Senatör Lummisin ofisi Washington Examinera yaptığı açıklamada lazerli gözlerin dijital finansa verilen desteğin bir göstergesi olduğunu belirtti ve şunu ekledi:

“Senatör Lummis dijital varlıkların ve finansal yeniliklerin büyük bir destekçisi ve lazer gözleri bu desteği gösteriyor. Bu aynı zamanda Bitcoinin 100 bin dolara ulaşmasını temsil ediyor

 Kripto para haber sitesi The Blocka göre Lummis Bitcoin için iyi bir avukat rolü görüyorve bankacılık konut ve kentsel yönetim komitesinde yer alıyor.

Lazerli gözlerin kökeni belirsiz ancak Bitcoin Redditteki bir yoruma göre bu trend Bitcoinin değerini 100 bin dolara yükseltmek için yapılan bir kampanyanın parçası gibi görünüyor. Twitterda hem Bitcoin hem de lazer ışınları 100 bin dolara ifadelerini içeren tweetler de bu açıklamayı destekliyor gibi görünüyor.

Bitcoini destekleyen Twitter kullanıcıları arasında heyecanlarını yansıtan ve lider kripto prara biriminin 100 bin dolara ulaşma umuduyla yayılan lazerli gözler trendi giderek yayılıyor. 

Dijital varlık bankası Avantinin kurucusu ve CEOsu Caitlin Long Newsweeke lazer gözleri akımının nasıl başladığından emin olmadığını ancak “Bitcoin tutkunları arasında orman yangını gibi yayıldığını” yazdı. Ayrıca sosyal ağ sitesi Clubhouseun da bundabir rol oynamış olabileceğini ifade etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku