Kripto Para Balinaları En Çok Bu Meme Coin’i Tercih Ediyor!

98

Shiba Inu(SHIB) balinalarının son 24 saatte daha aktif hale geldikleri belirtiliyor. WhaleStats tarafından açıklanan verilere göre, en iyi 100 Shiba Inu(SHIB) cüzdan sahibine ilişkin analizde, kripto para balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesiyle aktif adres sayısının tam olarak yüzde 44,44’lük bir artış yaşadığı bildiriliyor.

Kripto para balinaları hareketliliğinde artış

WhaleStats, SHIB’nin son 24 saat içinde en çok işlem gerçekleştiren 2 bin Ethereum(ETH) balinası arasında en çok cüzdanlara eklenen kripto para birimlerinden biri arasında yer aldığını bildirdi.

Kripto Para Balinaları En Çok Bu Meme Coin'i Tercih Ediyor!

Bu durum ile birlikte meme coin Shiba Inu’nun, kripto para balinaları arasındaki tutlan miktarında yükseliş gözlemlendi. Artık En iyi 5 bin ETH balinası, 603.009.840 dolar değerinde SHIB’ye sahip.

Ayrıca, Shiba Inu(SHIB)’ın Haziran ayının başından bu zamana kadarlık süreçte, geçtiğimiz aya kıyasla daha fazla kullanıcı tarafından cüzdanlara eklendiği belirtiliyor. WhaleStats verilerine göre, toplam SHIB sahibi sayısı şu anda 1.177.885 olduğu bildiriliyor. Şu anda SHIB, son kripto para piyasalarındaki düşüşlere paralel olarak yaklaşık yüzde 14,90 düşüşle 0.0000085 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Bu durumun ise, ortalama Shiba Inu dengesinin ve balinaların ellerinde bulunan tutarında doğru orantılı olarak değerinin düşmesine neden olduğu bildiriliyor.

Shiba Inu lider geliştiricisi NFT planlarını açıkladı

Resmi SHIB Discord moderatörü ve Growth Breed üyesi SHIBQueenie tarafından açıklanana göre, şimdiye kadar 2 binden fazla Welly NFT projesi üretimi yapıldı. Welly NFT projesinin amacına ışık tutan Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, NFT’lerin belirli Welly lokasyonları adına Smart Contract’lar işlevi ile hareket eden üyelik araçları olarak işlem görmek üzere oluşturulduğunu belirtiyor. 0.12 Ethereum (ETH) gibi düşük bir fiyatlandırmadan mint’lenmeye başlamasının tek nedeninin bu olduğunu söylüyor.

Ayrıca, bu ilerleyen süreçte değişebilir olsa da, amaç her üç ayda bir DOG üyelerini veya Welly NFT projesi sahiplerini ödüllendirmek ve aylık teklifler veya karar verildiği üzere SHIB BONE (DOGGY) DAO aracılığıyla kararlar almak olacağını aktarıyor. Merkeziyetsiz Organizasyon Grubu veya DOG, Welly lokasyon(lar)ında özel bir kripto para birimi olarak hareket edebileceği bildiriliyor. Kuruluş, bir Welly NFT’ye sahip olarak isteğe bağlı DOG üyeliğine sahip olan bir dizi “Smart Contractors” aracılığıyla çalışacağı belirtiliyor. DOG yapısının geliştirme aşamasında olduğu belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku