Kripto para analistleri Bitcoin’de bu seviyeye işaret etti

0 0

Bitcoin fiyatı küçük bir yükseliş eğilimi gösterebilir ancak analistler şu an piyasanın ayı kontrolü altında olduğunu görüyor

Dün Bitcoin Ekim ayının başından bu yana ilk kez 8 bin Doların altına düştü. Bu seviyenin üzerine kısa bir süre geçtikten sonra BTC bu sefer çok daha derinlere daldı.

Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı piyasaya biraz daha kan döktü ve 7 bin 500 dolara düştü. Analistler sadece hafif bir yükseliş eğilimi olabileceğini varsayıyor ancak eğilimin aşağı yönlü olduğunu belirtiyorlar.

Bu noktada bir sıçrama olasılığı düşük görünüyor

@CryptoMichNL adlı analist 7 bin 700 dolara geri çekilmenin iyi olacağını yazıyor. Ancak şu anda pek mümkün değil. Bitcoin 7 bin 500 dolardan yana işlem yapmaya başlamazsa 6 bin 800 dolara veya hatta 6 bin 300 dolara düşebilir. Pazar kırılgan hale geliyor.

Başka bir kripto analisti @filbfilb şu anda pazarın ayıların kontrolünde olduğuna inanmakta. Biraz geri tepme beklemiyor öyle görünüyor ki trendin ayı ile ilgili olduğunu söylüyor.

Bakkt nakit olarak düzenlenmiş Bitcoin vadeli işlemlerini başlatmayı planladığından Aralık ayında Bitcoin’in geri dönme şansı var. Ancak bu bir garanti olamaz. İlk sonbaharda şirket Bitcoine yerleşmiş BTC vadeli işlemlerini piyasaya sürdüğünde amiral gemisi Bitcoin’in fiyatı Bakktdaki düşük ve hayal kırıklığına uğratan işlem hacmi nedeniyle düştü.

Pomp daha fazla BTC satın aldı ancak CZde satın almak için fiat yok

Bu yılın başlarında daldığında daha fazla BTC alan ilk kişiler arasında yer alan kripto uzmanı Anthony Pompliano biraz daha BTC aldığını belirtmişti. Diğer yatırımcıların da daha sonra daha fazla kar elde etmek için fiyatı düştüğü için onu satın alması muhtemel.

Ancak Binance exchange başkanı CZ Bitcoin’i satın alamayacağını itiraf ediyor… Kriptoya olan güvenini vurgulamanın ve mevcut finansal sistemi küçümsemenin güzel bir ironik yolu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku