KRİPTO MARKET KURTARMA MODUNA GEÇİYOR EOS % 8 YÜKSELDİ

0 0

Kripto para birimi piyasaları Pazartesi günü çoğu paranın 2018e kadar düştüğü oldukça hareketli bir hafta sonrasında iyileşme modunda görünüyor.

Paketin başı EOS oldu ve geçen hafta 650 dolara düştükten sonra 7.30 $ seviyesinin üzerinde işlem görmeye başladı.Ancak diğer para birimleri de etkileyici artışlar kaydettiğinden artışlar EOS ile sınırlı kalmadı.Stellar artarak son 24 saatte 0.22 $ seviyesine yükseldi.Cardano da yaklaşık% 5 artışla 0.145 $ seviyesinde işlem görmeye başladı ve aynı zamanda sadece birkaç gün önce $ 0.13 seviyesinin altına düştükten sonra önemli bir ivme kazandı.

Bitcoin diğer para birimlerine göre daha yavaş bir hızda da olsa iyileşti.Pazartesi yaklaşık 6550 $ seviyesinin altına düştükten sonra cuma günüyaklaşık % 50lik bir artış yaşadı.EOS bu süre zarfında en az% 15 oranında yükseldi ve 7.30 $ dan işlem gören mükemmel bir 48 saat geçirdi.Ripple pozitif hareketler gösterdi ve tehlikeli bir şekilde 40 dolar seviyesine yaklaştıktan sonra% 5lik bir artışla yaklaşık 045 $ lık bir rakama ulaştı.Etereum aynı zamanda 24 saatte yaklaşık% 5 oranında arttı.Yakın zamanda bir fiyat pompasının olabileceğine dair işaretler olsa da 450 $ seviyesinin hemen altında işlem gördü.Bitcoin Cash pazar günü gerçekleşen yükseliş momentumunu bir gün önce 680 $ ın altına düşürdükten sonra 720 $ ile 730 $ arasında bir fiyat tuttu.Litecoin da iyileşme modunda görünüyor. Geçtiğimiz günlerde 75 dolar seviyesinin oldukça altına düşmüştü.Şu anda 78 dolar seviyesinde işlem görüyor.NEO da yaklaşık% 5 oranında artışy gösterdi ve  3350 dolar seviyesinde işlem gören pozitif bir hareket gösterdi.Dash230 $ seviyesine yakın işlem görmeye devam etti. IOTA ise $ 1 seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam eti.Bu olumlu tabloda kırmızı olan tek para VEChain oldu ve bu da yaklaşık% 10luk düşüşle 170 $ seviyesinden işlem gördü.QTUM ICX ve ONT gibi diğer paralar% 3 civarında daha mütevazı artışlar gösterdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku