Kripto madenciliği sunucusundan milyar dolarlık yatırım

0 0

17.595 Antminer S19 ASIC rekor satın almasını açıkladıktan iki hafta sonra Core Scientific milyarlık bir hedge fon ile genişletilmiş bir ortaklığa gittiğini duyurdu.

ABD merkezli kripto madenciliği sunucusu Core Scientific 5.3 milyar dolarlık hedge fonu Horizon Kineticsin Bitmain’in Antminer S19 ve S19 Pro modelleri için yatırımını artırdığını açıkladı.

ABD MADEN FİRMASI 17.595 ANTMINER SATIN ALDI

Yaklaşık bir yıl önce başlayan ortaklıkları esnasında Core Scientific Horizon Kineticsin hizmet sunduğu madencilerin sayısını üçe katladığını bildirdi.

Horizon Kinetics COOsu Hugh Ross hedge fonun (finansal riskten korunma fonu) Core Scientific ile ortaklık yapma kararının Kuzey Amerika ASIC soruşturmasından birkaç yıl sonra geldiğini belirtti.

Ross Horizonın ortaklığını genişletme kararının Bitmainin Malezya’da üretilen en son ekipmana sürekli bir akış sağlama avantajı getireceğini vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku