Kripto kredi platformu iflasını açıkladı

0 3

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto kredi verme hizmeti Cred Cumartesi günü Bölüm 11 iflas koruması için başvuruda bulundu ve birçok müşterinin fonlarını almak için çözüm aramasına neden oldu.

Mahkeme belgelerine göre Cred CEOsu Daniel Schattın hukuk ekibi 7 Kasımda Delaware Bölgesindeki şirket için iflas belgelerini sundu.

Cred tahmini varlıklarını 50-100 milyon dolar arasında ve tahmini yükümlülüklerini 100-500 milyon dolar arasında listeledi.

Resmi bir açıklamada şirket “alacaklıları için platformunun değerini en üst düzeye çıkarmak” amacıyla 11. Bölüm için başvuruda bulunduğunu söyledi.

İflas davası platformun iki hafta boyunca fon girişlerini ve çıkışlarını askıya alacağı 28 Ekimde yapılan açıklamanın ardından geldi. Cred Twitterda askıya alma işleminin herhangi bir cezai soruşturmadan kaynaklanmadığını ancak platformun “bir fail tarafından belirli kurumsal fonların ele alınmasındaki usulsüzlüklerin araştırılmasına yardımcı olmak için” yetkililerle birlikte çalıştığını ve bunun nedeni olarak “dolandırıcılık olayını” öne sürdüğünü belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku