Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager, 2020 mali yılı için 1.1 milyon dolarlık gelir bildirdi

Abone Ol
Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager, 2020 mali yılı için 1.1 milyon dolarlık gelir bildirdi
Gökçe Hürata
 • 14 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager Digital, 2020 mali yılı için 30 Haziran'da sona eren yaklaşık 1,1 milyon dolarlık denetlenmemiş gelir bildirdi.

  Gelir rakamı, bir önceki mali yıl için bildirilen 87.318 dolara kıyasla keskin bir artış gösterdi. Voyager'ın Q4 geliri yıllık % 701 artarak yaklaşık 700.000 dolara yükseldi.

  Komisyoncu ayrıca, 2019 mali yılı itibariyle 10.000'e kıyasla, 2020 mali yılı için kullanıcı hesaplarında % 750'lik bir artış ile 86.000'e yükseldiğini bildirdi. İşlem gören ana değer, 2020 mali yılında bir önceki yıla göre 20 milyon dolara kıyasla 165 milyon dolara yükseldi.

  Finansal sonuçlar, Voyager'ın Compound (COMP), Maker (MKR) ve DAI dahil olmak üzere kripto varlıkları için artan desteğinin yanı sıra Circle Invest'in son satın alımının ortasında geliyor. Anlaşma, Voyager'ın müşteri tabanına 40.000'den fazla perakende hesabı ekledi.

  İleri baktığımızda, Voyager daha fazla kripto varlıklarını ve fiat para birimlerini desteklemeyi ve uluslararası olarak genişlemeyi planlıyor. Ayrıca, komisyoncu eyalette faaliyet göstermek için New York Dışişleri Bakanlığı Finansal Hizmetler Bakanlığı'ndan (NYSDFS) bir BitLicense aramayı planlıyor.

  2017 yılında kurulan Voyager, ABD finansal suçlar uygulama ağına kayıtlı olup Kanada Menkul Kıymetler Borsası'nda halka açık olarak işlem görüyor. Bugünün finansal sonuçları, Voyager'ın hisse senedi fiyatını yaklaşık % 20 oranında artırdı ve haber yazımı esnasında yaklaşık 0.75 dolara yükseldi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Voyagerdigital ile ilgili her şey

  Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager, 2020 mali yılı için 1.1 milyon dolarlık gelir bildirdi

  Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager, 2020 mali yılı için 1.1 milyon dolarlık gelir bildirdi

  Komisyonsuz kripto komisyoncusu Voyager Digital, 2020 mali yılı için 30 Haziran'da sona eren yaklaşık 1,1 milyon dolarlık denetlenmemiş gelir bildirdi. Gelir rakamı, bir önceki mali yıl i...

  • 14 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.