Koindex ten yeni ortaklık

0 1

Japon iş adamlarının Türkiyede yaklaşık 6.5 milyon dolara kurduğu kripto para borsası Koindex Türk lirası işlemlerine destek vermek amacıyla MEFETE ile ortak oldu.

Mefete cüzdan kullanıcıları Türk lirası ile kripto para satın alabilirken satmak istedikleri dijital varlığı da Türk lirası cinsinden Mefete cüzdanlarına transfer edebiliyor.

Mefete ile yaptığı işbirliği aracılığıyla Koindex mesai dışında da ödeme ve yatırım yapmaya imkan tanıyor.

Koindex CEOsu Anthony Knode “Koindex ve MEFETE ortaklığının Türkiyede kripto para ticaretine yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. […] Türkiye ve bölgedeki projelerin fonlanması anlamında da yeni coinleri pazara sunmayı amaçlıyoruz. Bir Türk platformu olarak TL cinsinden işlem sağlamak bizim için çok değerli.”

Ayrıca Mefete cüzdan uygulaması ile Koindexe Türk lirası yüklemek ve heaptan Mefete cüzdanına Türk parası aktarımı yapılabilecek.

Para transferlerinde işlem ücreti düşük olmakla birlikte pandemi sürecine ilişkin yapılan işlemlerin işlem ücretleri 1 lira olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku