Kıyamet senaryosu çizdi… Sonra ‘şaka’ dedi…

0 0

Ouriel Ohayon… O’nu herkes ZenGO kripto para cüzdanının CEO’su olarak tanıyor. Bu özelliğinden dolayı da kripto para piyasasıyla ilgili zaman zaman beklentilerine dair yorumlar yapıyor.

Ancak Ohayon’un yaptığı son yorum önce kullanıcılarını korkuttu sonra da sinirlendirdi. Çünkü Ohayon twitter hesabından yaptığı açıklamada kripto para piyasası için resmen kıyamet senaryosu çizdi.

Ohayon 2020 yılına ilişkin beklentilerini içeren attığı tweet’te  Bitcoin bin doların altına düşeceğini tüm donanım cüzdanları hackleneceğini Tron / XRP’nin en önemli kripto para birimi olacağını Satoshi’nin ortaya çıkacağını ancak hayal kırıklığı yaratacağını söyledi.

Tweet kısa zaman içerisinde yayıldı. Ancak Ohayon daha sonra bu beklentilerini şakadan ibaret olduğunu söyledi. İşin ilginç yanı takipçilerinin bir kısmının bu şakada bir gerçeklik payı araması oldu…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku