Kitap önerisi: Growing With Blockchain

0 1

Growing With Blockchain (Blok Zinciri İle Büyümek) blok zinciri teknolojisinin olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen iş dünyası karar vericileri için yazılmış bir kitap.

Growing With Blockchain: From Disruptive Potential to Operational Reality (Blok Zinciri İle Büyümek Yıkıcı Potansiyelden Operasyonel Gerçekliğe) başlığının da gösterdiği gibi işinizin büyümesine yardımcı olmak için blok zincirinin yıkıcı potansiyelini operasyonel bir gerçeğe dönüştürmekle ilgili.

Kitap iş dünyasındaki karar vericilere özellikle de şirketleri için blok zinciri teknolojisinin olanaklarını kullanmayı değerlendirenlere yönelik.

Kitap önde gelen 18 blok zinciri ustası tarafından yazılan 19 kısa deneme ve bir önsöz içeriyor. İngiltere perspektifinden yazılan kitapta birkaç bölüm İngiltereye özgü konulara odaklanıyor.

Her bölüm blok zinciri teknolojisinin belirli bir yönünü ve bunun işletmeler tarafından nasıl kullanılabileceğini inceliyor.

Kitap ödemelere bir blok zinciri uygulaması olarak bakıyor. PayDock Kurucusu Robert Lincolne pandemi nedeniyle ekonomideki kapanmaların blok zincirini ödemeler için her zamankinden daha önemli hale getirebileceğini öne sürüyor.

Diğer konular arasında blok zinciri uygulamalarının tedarik zinciri ve fikri mülkiyet gibi çeşitli alanlardaki etkileri blok zinciri ile çalışmanın yasal sonuçları ve blok zincirinin adaptasyonuna dair görüşler yer alıyor.

Yazarlar arasında IBM ve Dell gibi teknoloji devlerinden ve Blockchain Rookies ve Digital Catapult gibi daha küçük girişimleri temsil eden endüstrinin dört bir yanından profesyoneller bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku