SOL, LUNA ve ADA’dan Sonra Hangi Altcoin Yeni ATH’sine Ulaşacak?

108

Cardano (ADA), yüzde 22’lik bir artışın ardından 2.55 dolarlık yeni bir ATH’sine ulaşarak bugün erken saatlerde üçüncü sırayı geri aldı. Cardano, piyasada Mayıs ayında meydana gelen çöküşünden sonra yeni bir ATH’ye ulaşan üçüncü altcoin olarak Terra (LUNA) ve Solana (SOL)’a katıldı. Altsezon endeksi 84 değerini gösteriyor ve şmdi gözler hangi altcoin’in yeni ATH’sine ulaşacağında.

Solana ve Cardano güncellemeler ve sağlam temeller sayesinde yeni ATH’ye ulaştı

Son zamanalrın göde altcoin projesi Solona (SOL) 18 Ağustos’ta 80 doları aştıktan sonra, ATH’ye ulaşan ilk altcoin oldu. LUNA ise ertesi gün 33 dolarlık ATH’ye ulaştı. Altcoin’lerdeki fiyat artışı ve genel kripto piyasası, bu boğa koşusunun ikinci ayağına girdiğimizi gösteriyor. Fiyat artışı, Cardano akıllı sözleşmesini uyumlu hale getirecek yaklaşan Alonzo Purple güncellemesine bağlanıyor. Ağın arkasındaki geliştirici topluluğu, geliştiricileri desteklemek için topluluk odaklı yeni bir proje başlattı. Vakıf ayrıca fiyat istikrarı için algoritmik stablecoin projesi Djed’in lansmanını duyurdu. Cardano altcoin sezonunu müjdeleyen projelerin başında yer alıyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tokenin fiyatının uzun vadede daha fazla değer kazanacağına ve yıl sonuna kadar 150 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Altcoin fiyatı, 12 Eylül’de yapılması planlanan Alonzo Purple güncellemesinin duyurulmasından bu yana devasa  kazanç elde etti.

Sırada hangi altcoin var?

Kripto para piyasası, piyasaya hakim olan üç aylık düşüş eğiliminin ardından Ağustos ayında hızlı bir şekilde toparlandı. Kripto para birimlerinin çoğu, Mayıs pazarındaki satışlardan kaynaklanan kayıplarının neredeyse yarısını geri aldı ve şimdi ATH’lerini yeniden test etmeye hazır görünüyor. Hem Bitcoin (BTC) hem de lider altcoin Ethereum (ETH), ATH’lerinden yaklaşık yüzde 27 düşük seviyede. Bununla birlikte, muhtemelen yeni bir ATH gönderebilecek bir sonraki altcoin, FTX kripto para borsasının yerel tokenı FTT olabilir.

FTT şu anda son 24 saatte yüzde14 artışla 52.24 dolar’dan işlem görüyor ve bir sonraki kilit direnç 54.56 dolar’da. Altcoin arka arkaya üç günlük yeşil mum yayınladı ve 63.08 dolarlık ATH’sinden yalnızca yüzde 17,6 geride. Tıpkı Binance‘in BNB tokenının önceki döngüde yeni ATH’lere yükselmesi gibi, FTT de bu döngüde yeni ATH’sine ulaşabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku