Kısa kısa… Stellar, EOS ve Tron analizi

0 0

Stellar (XLM) EOS ve Tron (TRX) Fiyat Analizi

EOS fiyatı 3.0 dolar seviyesinin altına düştü ve 2.85 dolar destek alanını test etti. Fiyat bir kez daha yükseliyor ve 3.0 dolarlık direnç alanını kırmak üzere. Boğalar faaliyette kalırsa fiyat belki de 3.10 dolar direncini tekrar gözden geçirebilir. Bir sonraki kilit direnç 3.25 dolar seviyesine yakın.

Stellar fiyatı 0.05 dolar destek alanından yavaşça yükseliyor. XLM fiyatı 0.06 dolar direnç alanına yaklaşıyor. 0.06 dolar direnç alanının üzerinde başarılı bir kırılma olursa yakın vadede 0.062 dolar ve 0.065 dolar seviyelerinde daha fazla artışlar söz konusu olabilir

Tron fiyatı 0.0130 doların üzerinde kaldı ve son zamanlarda 0.0140 doların üzerine çıktı. TRX fiyatı şimdi 00142 dolar seviyesinden işlem görüyor ve 00145 dolar seviyesini bile kırabilir gibi görünüyor. Daha fazla yükseliş söz konusu olursa boğalar için bir sonraki durak 00150 dolar direnç seviyesine yakın olabilir.

Kripto para piyasasının tamamına baktığımızda 200 milyar dolar seviyesinin güçlü bir destek seviyesi olduğunu görüyoruz. Piyasa değeri şu an yüksek seyrediyor ancak 220 milyar dolar seviyesinin yakınında önemli bir direnç söz konusu. 

Gelecek oturumlarda daha fazla kazanç için 220 milyar dolar direnç seviyesinin üzerinde kesin bir kırılma gerekiyor. Söz konusu yükseliş durumunda yakın dönemde Bitcoin Ethereum EOS Ripple Litecoin Bitcoin Cash XLM TRX BNB WAN WTC ICX ve diğer altcoinlerde iyi bir iyileşme olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku