Kim Kardashian Şimdi de Kripto Para Reklamcılığına Soyundu

38

SafeMoon’daki yatırımcılar, Instagram’da bir kripto para birimi reklamı yayınlayan Kim Kardashian ile iş birliği için uğraşıyor.

Ünlüler, internet üzerinden yaptıkları yorumlarla, kripto para birimlerinin değerini etkiliyor

Kardashian, pazar günü EthereumMax’i tanıtarak Instagram’da kripto para birimi için bir reklam yayınladıktan sonra SafeMoon topluluğu Kardashian’ın SafeMoon’a dikkat çekmeye çalıştılar. Kardashian’ın Instagram’da paylaştığı ifadelerse şu şekilde:

Kriptoyla ilgileniyor musunuz? Arkadaşlarımın bana Ethereum Max tokeni hakkında söylediklerini paylaşmak istedim, finansal tavsiye değil! Birkaç dakika önce Ethereum Max, yönetici cüzdanlarının tam anlamıyla yüzde 50’si olan 400 trilyon tokeni yaktı ve tüm e-max topluluğuna geri verdi.

Kim Kardashian’ın attığı Instagram paylaşımı ile ünlülerin ve tanınmış kişilerin, özellikle de Tesla’nın kurucusu Elon Musk’ın, kripto para birimlerinin değerini, onlar hakkında olumlu veya olumsuz yorumlar yaparak etkileyebildikleri kesinleşmiş oldu.

57 milyon Twitter takipçisi olan Musk, düzenli olarak Bitcoin, Dogecoin ve diğer altcoin’ler hakkında tweet atıyor. Bu yorumlar sıklıkla tokenlerin değerini etkiliyor. Elon Musk, 2018’de Instagram hesabını kapatmış, aynı yıl Tesla ve SpaceX Facebook sayfalarını silmiş ve hiç Facebook hesabı olmadığını söylemiş. Kim Kardashian’ın ise Instagram’da 228 milyon, Twitter’da 69 milyon ve Facebook’ta 33 milyon takipçisi var.

Kim Kardashian’a yapılan iş birliği teklifi, acemi kripto para biriminin bazı hayranlarını kızdırdı

SafeMoon yatırımcıları muhtemelen, Kim Kardashian’ı SafeMoon hakkında olumlu bir şey söylemeye ikna edebileceklerini ve böylece kripto para biriminin popülaritesini ve değerini artırabileceklerini umuyor. Ancak SafeMoon’un kullanıcı tabanındaki bazı kişiler bu stratejiye burun kıvırdığından ortak bir paydada birleşemiyor. SafeMoon’un bir hayranı subreddit’te SafeMoon hakkında şunları yazdı:

Kim Kardashian’ı körü körüne takip eden salaklar onun söylediği her şeyi yapıyorlar. Safemoon’un piyasadaki en iyi kripto olduğunu söylerse, takipçileri anne veya babasının kredi kartını çalıp kartın limitini doldururlar.

Ardından bir başkası tartışmaya şu şekilde giriş yaptı:

 Onun gibi insanların inandıkları şeylerle etkileşime girebildikleri platformları var. O aktif. Takipçileri onu takip edecek. Topluluk olarak likidite havuzumuzu artırabilecek iyi kararlar alıyoruz.

Tartışmaya katılan yeni kripto para birimi hayranı ise şöyle dedi:

 Herkes 1 dolar ödesin ve ona 100 bin dolar gönderelim. Bunun işe yaradığını görmemin tek yolu bu. Tabi onu topluluğa katabilirsek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Newsweek.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku