İşte Kasım'da Twitter’daki En Popüler 3 Kripto Para
İşte Kasım'da Twitter’daki En Popüler 3 Kripto Para

İşte Kasım’da Twitter’daki En Popüler 3 Kripto Para

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analiz platformu CryptoRank tarafından elde edilen bilgilere göre kasım ayında Twitter’da en çok konuşulan kripto para birimleri açıklandı. Listede ilk sırada Bitcoin (BTC) bulunurken, memecoin Shiba Inu da performansındaki düşüşe rağmen hala beğeni toplamaya devam ediyor.

Meme altcoin SHIB, Twitter’daki popülaritesini sürdürüyor

Kripto para analiz platformu CryptoRank kasım ayında Twitter üzerinde en çok konuşulan dijital varlıkları sıraladı. Meme temalı bir altcoin projesi olan geçtiğimiz aylardaki yükselişinin aksine büyük bir düşüşe geçmişti. Ancak Cryptorank tarafından paylaşılan bilgilere göre Shiba Inu, fiyat düşüşüne rağmen sosyal medyada büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) fiyatının bu kasım ayında yüzde 43,1 oranında düşüş görmesine rağmen meme altcoin projesi Twitter kullanıcıları arasında güçlü kalmaya devam ediyor. SHIB, toplam 4,02 milyon bahsedilme oranı ile bu kasım ayında popüler sosyal platformda en çok konuşulan ikinci kripto para birimi olmayı başarıyor. Öte yandan piyasa değerine göre 12. sırada yer alan SHIB, yazım sırasında son bir haftada yüzde 16,45 ve son 24 saatte yüzde 3,59 düşüş oranı ile 0.00003818 dolardan işlem görüyor.

Twitter’da en çok konuşulan kripto para birimi Bitcoin (BTC) oluyor

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), söz konusu sıralamada 10 milyondan fazla bahsedilme oranı ile ilk sırada yer alarak Twitter’da da liderliğini korumaya devam ediyor. Öte yandan en büyük altcoin projesi olan Ethereum (ETH), 2,7 milyon bahsedilme oranı ile üçüncü sırada kendine yer buluyor. Bunların yanı sıra PancakeSwap (CAKE) ve Dogecoin (DOGE) da sırasıyla 1,86 milyon ve 1,76 milyon bahsedilme oranı ile Twitter’da en çok konuşulanlar sıralamasında ilk beşte yer alıyor.

Cryptorank’in verilerine göre Ethereum’u geçmeyi başaran Shiba Inu, yükseliş ivmesini geri kazanamıyor. Bununla birlikte meme altcoin, elektronik perakende devi Newegg’in yakın zamanda Shiba Inu’yu yeni bir ödeme seçeneği olarak ekleme planını onaylamasıyla, trader’ların daha fazla benimsenmeye devam ediyor. Dahası SHIB, fiyat düşüşüne rağmen daha fazla borsada listelenmeye de devam ediyor. Kripto para biriminin resmi Twitter hesabı, kasım ayı başlarında takipçi sayısı bakımından da Ethereum’u geçiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Kasım’da Twitter’daki En Popüler 3 Kripto Para