Kanye West: Bitcoin ve kripto insanlığın gerçek kurtuluşunu güçlendirecek

Abone Ol
Kanye West: Bitcoin ve kripto insanlığın gerçek kurtuluşunu güçlendirecek
Serkan Aydın
 • 27 Ekim 2020
 • Yazar:

   Dünyanın en çok satan sanatçılarından biri, Amerika'nın ve insanlığın kurtarıcısı olarak en iyi kripto para birimine atıfta bulunarak Bitcoin'e (BTC) büyük övgüde bulundu.

  Yaygın olarak abone olunan Joe Rogan Experience podcast'inin yeni bölümünde Kanye West, Bitcoin'i, sosyal medya platformları için teknik standartları merkezden uzaklaştırmayı amaçlayan Jack Dorsey'in Bluesky girişimiyle karşılaştırdı.

  Jack Dorsey, Twitter'ı, gerçekten vurmadan iki ay önce merkezden uzaklaştırdı çünkü Bitcoin yatırımcılarıyla konuşuyordu ve bunlar Amerika'nın ve insanlığın gerçek kurtuluşunun ne olacağına dair gerçekten bir perspektifi olan kişiler. Siyasi sistemimizin güçleri hâlâ köleliğe dayanan seçim limanında demirlenirken, pek çok teknoloji insanı yeni otoyolları, yeni bilgi otoyollarını kullanabildiler ve varoluşumuzun bir sonraki sınırını yaratmayı başardılar. "

  Temmuz ayında, kripto dostu rap süperstarı, Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına aday olma niyetini açıklamıştı. Twitter'daki duyuru anında viral oldu ve bir hafta sonu boyunca 500.000 retweet ve 1.000.000 beğeni topladı.

  “Şimdi Tanrı'ya güvenerek, vizyonumuzu birleştirerek ve geleceğimizi inşa ederek Amerika'nın vaadini gerçekleştirmeliyiz. Amerika Birleşik Devletleri başkanı için yarışıyorum! 2020VİZYON. "

  Kenya West'in açıklamaları gerek Bitcoinin gerekse de kripto dünyasının benimsenmesine ve popüleritesine katıkıda bulunacağı şüphesiz bir gerçek.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kanye west ile ilgili her şey

  Kanye West: Bitcoin ve kripto insanlığın gerçek kurtuluşunu güçlendirecek

  Kanye West: Bitcoin ve kripto insanlığın gerçek kurtuluşunu güçlendirecek

   Dünyanın en çok satan sanatçılarından biri, Amerika'nın ve insanlığın kurtarıcısı olarak en iyi kripto para birimine atıfta bulunarak Bitcoin'e (BTC) büyük övgüde bulundu. Y...

  • 27 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.