John McAfee’den Trump’a Cevap

0 0

Kripto para birimlerine olan bağlılığı ve sıradışı kişiliği ile bilinen John McAffee Donald TrumpIn bitcoin hakkında yaptığı yorumlara cevap verdi.

Dünkü haberimizde de belirtiğimiz gibi ABD başkanı Donald Trump Bitcoini pek sevmediğini belirtmişti. Kripto paraların oynak bir yapıda olması ve yasadışı olaylarda kullanıldığını belirten Trump Amerikan Dolarını da överek en güçlü paranın kendilerinde olduğunu vurgulamıştı.

Bu yorumlara cevap ise ilginç kişik john Mcafee den geldi. Belli bir süre önce ABD den kaçmak zorunda kalan mcaffee özellikle trumpın yasadışı kullanım alanında söylediklerine dikkat çekerek bir video hazırlayıp cevap verdi.

“Otomobil bulunmadan önce banka soygunlarının birçoğu hüsran ile bitiyordu Bunun sebebi o kadar parayla şehirden sıvışmak çok zordu. Otomobilin bulunmasıyla banka soygunlarının sayısı on kat yükseldi. Bir de İnternet’e odaklanalım. İnternet resmen uluslararası suç örgütlerini doğurdu. Dijital para birimlerinin de bunlardan bir farkı yok. Tabiki de suçlular da kripto paralardan yararlanacaklar.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku