John Bollinger Yatırım Yaptığı Altcoin Projesini Açıkladı!

157
Tanınmış Amerikalı finansal analist ve trader John Bollinger, Ethereum (ETH)’a yatırım yaptığını belirten bir tweet paylaştı. Lider altcoin ETH, 2.500 doların altında işlem görürken, yeni veriler yatırımcıların dipten aldığını gösteriyor.

Bollinger, neden Ethereum’a yatırım yaptı?

“Bollinger Bantları” göstergesinin mucidi, yaptığı yatırımın bir “deneme pozisyonu” olduğunu iddia ediyor. Bollinger, Ethereum’un altı saatlik grafiğindeki yükseliş modelinin, ETH’ye yatırım yapmasındaki neden olduğunu belirtti. Lider altcoin Ethereum, piyasada devam eden düzeltme esnasında Pazartesi günü 2.160 dolara düştü. Çarşamba günü, toparlanan ETH, 2.700 doları aştı. Ethereum, an itibariyle 2.360 dolardan işlem görüyor. Bollinger, özellikle  takipçilerini Ethereum grafiğine dikkat etmeye davet etti. ETH, 4.878 dolarlık rekor zirvesinden yüzde 51.21 düştü.

Kripto para piyasası sert düzeltme yaşarken, yatırımcılar da dipten almaya devam ediyor. Glassnode verileri,1ve üzeri Ethereum tutan adreslerin sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,407,532’ye ulaştığını bildirdi. Lider altcoin ETH, 2.500 dolardaki kritik desteği kayederek büyük kayıplar verdi.Piyasadaki en iyi stratejilerden biri, ani ve sert düzeltmelerde dipten almaktır. Birçok kripto yatırımcısı mevcut ayı piyasasını, Ethereum almak için fırsata çevirmişe benziyor.

Glassnode’dan çarpıcı Ethereum açıklaması: lider altcoin, rekor kırdı!

Glassnode’daki yeni verilere göre, en az bir Ethereum tutan benzersiz adreslerin sayısı bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.407.532’ye  ulaştı. Bu durum, kripto para byatırımcılarının ETH varlıklarını artırmak için ayı piyasasından yararlandığını gösteriyor. En az bir ETH tutan adreslerin sayısı, en son  piyasada keskin çöküşün yaşandığı 21 Ocak 2022 Cuma günü yeni bir rekor kırmıştı. 10 Kasım 2021’de 4.878 dolar ile zirveye ulaştığından beri lider altcoin, yüzde 48’den fazla değer kaybetti.
Analistten Kritik Ethereum Açıklaması: Bu Seviye Geçilmeli!
 
 Ethereum, özellikle bu ayı piyasasında yaygın bir şekilde benimsenmeye devam ettiği için, lider altcoin, trader’lar arasında en sevilen kripto para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayı piyasasının yanı sıra, Ethereum’un yaygın olarak benimsenmesinin farklı nedneleri de var. NFT’ler, Play-to-Earn (P2E) oyunları, kripto alanındaki en popüler yenilikler arasında yer alıyor ve bu projelerin çoğu Ethereum Blockcahin’in de yer alıyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku