JAPONYA NIN AMAZON U OLARAK NİTELENDİRİLEN RAKUTEN, ÖDEMELERDE BİTCOİN KABUL EDEBİLİR

0 1

Japonya’nın en büyük online satış mağazalarından Rakuten web sitesinde Bitcoin’i ödeme opsiyonu olarak ekleyebilir. Rakuten kurumsal yapılanmasında revizyon yaptığını açıkladı ve kripto para birimi işini içeren yeni bir ödeme iştiraki kurdu.

Resmi olarak Japonya’nın Amazon’u olarak bilinen Rakuten başlangıçta geçen yıl Ağustos ayında hesap verebilirliği ve karar alma süreçlerini iyileştirmek için çeşitli şubelerini yeniden düzenlemek istediğini açıkladı.
Şirketin Ağustos 2018’de ‘Everybody’s Bitcoin‘ isimli yerel kripto parayı satın almasından mütevellit kripto paralara ilgili olduğu biliniyor. Böyle bir adım şirketin kripto para piyasasındaki etkisini artırabilir.

Şimdi şirket bağlılık yan kuruluşunu yeniden markalaştıracağını söylüyor .Kripto para birimi değiş tokuşunu da yürütecek olan yeni bir şirket olan Rakuten Payment.

Rakuten Payment yeniden yapılanmanın diğer detayları ile birlikte 18 Ocaktaki basın bülteninde belirtilen şirketin 1 Nisan tarihine kadar yayına girmesi gerekiyor.

Sorumluluğu açıklığa kavuşturmak yönetim verimliliğini artırmak ve kaynak tahsisini optimize etmek ve böylece Rakuten Ekosistemini daha da büyütmek ve genişletmek ve kurumsal değeri en üst düzeye çıkarmak için Şirket bölünmesi yoluyla Grup Yeniden Yapılandırmasını hazırlıyoruz. ”

Rakuten gibi büyük bir şirketin Bitcoin hamlesi bu tavrı değiştirebilir. Aynı zamanda web sitedeki tüm işlemler hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku