Japon Otaku Coin Association ekibinde yenilik

0 2

Japon animasyonunun hayranlarını bir araya getirmek için kurulan Otaku Coin Association anime ve blockchain endüstrisinin önde gelen isimlerinin liderlik ekibine katılacağını açıkladı.

Japon haber bülteni Advertimesdaki 27 Temmuz makalesine göre Dentsu Japanimation Studio ve Hakuhodo Blockchain Initiative yöneticileri Otaku Coin Associationa (OCA) yeni direktörler olarak katılacak. OCA Dentsudan Makashi Mutoyu ve Hakuhododan Yusuke İtoyu ekibine dahil etti.

Kurum Eylül 2018de 15.000 katılımcı arasında 6 milyon token dağıtmaya başladı. Bununla birlikte OCA paraları blok zincirine taşıma planının bir parçası olarak 2021de bir bağış toplama başlatmayı planlıyor.

Token Japon anime çizgi roman ve oyun hayranlarını hedef alan bir topluluk para birimi olarak kayda geçti.

Blockchain ve pop kültür ilişkisi

Cointelegraph 1 Temmuzda Japonyadaki kripto para birimi ve blockchain ile ilgili şirketlerin sayısının 2020de % 30dan fazla arttığını ve birçok işletmenin ülkedeki popüler oyunlarla bağlantılı olduğunu bildirdi. Japonyada birçok casinonun yasa dışı olması Blockchaine geçmek isteyen geliştiriciler için endişe yaratıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku