Japon Devinden Çarpıcı Ripple (XRP) Hamlesi! İşte Ayrıntılar!

663
Tokyo merkezli bir Japon araba ihracat şirketi olan SBI Motor Japan, artık ödeme seçenekleri olarak Ripple (XRP) ve Bitcoin (BTC)’i kabul ettiğini duyurdu.

 

SEC davasına rağmen, Ripple küresel ölçekte benimsenmeye devam ediyor

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, ödemeler, finans devi SBI Group’un kripto para ticaret kolu olan SBI VC Trade aracılığıyla yapılacak. SBI Motor Japan, özellikle Afrika bölgesinde faaliyet gösteriyor. SBI Group yaptığı duyuruda, Afrika’da artan kripto para benimsemesinin altını çizdi. Geçen Mart ayında, SBI Motor Japan ilk ofisini Tanzanya’da kurdu.

Daha önce KriptoArena.com tarafından bildirildiği üzere, Tokyo merkezli finansal holding SBI Group’un bir yan kuruluşu olan Morningstar, Ripple (XRP) programını genişlettiğini duyurmuştu. SBI Africa, kripto varlıklarına desteğini genişletmeye devam edeceğini söyledi.

36 uzmandan kritik XRP tahmini

Ripple yatırımcıları, Blockchain şirketi ile Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davanın ortasında XRP’nin kötü performansını hayal kırıklığı içinde izlediler. Bununla birlikte, endüstri uzmanları XRP’nin bu yılın sonuna kadar 2.55 dolara ulaşacağına inanıyor. 36 sektör uzmanının XRP fiyatına dair görüşleri, anket platformu Finder tarafından bir raporda derlendi. Uzmanlar, davanın sonucu Blockchain şirketinin lehine olursa XRP’nin yüzde 260’ın üzerine çıkarak 2.55 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Ankete göre, uzmanlar Ripple’ın davayı kaybetmesi durumunda ise XRP fiyatının yıl sonuna kadar 0,68 dolara düşebileceğini belirtti.
Ripple CEO'sundan Kritik Açıklamalar Geldi! İşte Ayrıntılar
 
Analistler, SEC davasından çıkacak olumlu bir sonucun XRP fiyatının 2025’te 3.61, 2030’da ise 4.98 dolara yükselmesini sağlayacağını iddia ettiler. Ancak, tüm analistler XRP’nin yıl sonuna kadar muazzam bir büyüme kaydedeceğine inanmıyor. CoinFlip’in kurucusu Daniel Palotsky’ye göre, XRP 2022’nin sonundan önce yalnızca 0,90 dolara kadar yükselecek. Benzer şekilde, DigitalX Asset Management fon başkanı Matthew Harry, XRP’nin yıl sonundan önce 5 doların üzerine çıkabileceği tek zamanın Ripple’ın davayı kazandığı zaman olduğunu belirtti. Dava sonucunun ardından XRP fiyatı hakkında düşüncelerini bildiren 36 sektör uzmanının yüzde 23’ü insanların XRP satın almasını tavsiye ederken, yüzde 45’i yatırımcıların elinde tutmaya devam etmesini önerdi. Uzmanların, yüzde 32’si ise Ripple’ın davayı kaybedeceğine inandıkları için insanların XRP varlıklarını satmaları gerektiğini önerdi.

Japon Devinden Çarpıcı Ripple (XRP) Hamlesi! İşte Ayrıntılar!
Japon Devinden Çarpıcı Ripple (XRP) Hamlesi! İşte Ayrıntılar!

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

 

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku