İtalyan bankası küresel kriz karşısında Bitcoin satmaya başladı

0 1

İtalyanın borcunun sürekli artmasına ve koronavirüs ile ilgili tüm olumsuzluklara rağmen iyi haberler de geliyor. Resmi web sitesine göre İtalyan bankası Banca Sella Hype adlı platformuna müşterilerinin doğrudan Bitcoin alıp satabilecekleri bir özellik ekledi.

BİTCOİN İÇİN BEKLENTİLER NE YÖNDE? TIKLAYIN

Bankaya göre platform zaten bir milyondan fazla müşteri tarafından düzenli olarak kullanılıyor. Kripto para birimlerine ek olarak türevler ve CFDler gibi diğer finansal araçlar platformdan satın alınabilir ve satılabilir. Birkaç tıklama ve kolay kayıt ile kullanıcılar kendileri için Bitcoin cüzdanları da oluşturabilirler.

Banka ayrıca cüzdanda bulunan Bitcoins ve özel güvenlik anahtarlarının sorumluluğunu da üstleniyor. M-cüzdan çok kolay adımlarla oluşturulabilirken bu hizmet de ücretsiz. Birkaç banka hesabı da hype platformu üzerinden bağlanabiliyor. Sonuç olarak kullanıcı bakiyesini doğrudan hesapta Bitcoin satın almak için kullanabiliyor.

Banka ayrıca doğrulama ve ciroya bağlı olarak etkinleştirilebilen farklı günlük işlem limitleri belirledi. “Hype Start” kategorisinde Bitcoin günlük 500 Euro ve yıllık 2.500 Euro satın alma limitiyle satın alınabilir. Premium kategorisinde Bitcoin günde 4 bin 990 Euro ve yılda 50 bin Euro karşılığında satın alınabiliyor. Hype işlemlerde yüzde 1 komisyon alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku