İşte Shiba Inu Fiyatındaki Düşüşün Nedeni ve Yeni Bir Ralli Olasılığı!

2.631
 Shiba Inu (SHIB), 14 Ekim Perşembe günü on dakika içinde yaklaşık 600 milyon dolar kaybetti.
SHIB piyasa değeri, on dakika içinde 11,22 milyar dolardan 10,61 milyar dolara düştü.  24 saat içinde yüzde 10 değer kaybeden altcoin, an itibariyle 0,000026 dolardan işlem görüyor.

 

Business Insider: 2008 krizini öngören milyarder yatırımcının açıklamaları, SHIB fiyatını etkiledi

Business Insider’a göre çöküş, özellikle Scion Capital’in eski hedge fon yöneticisi ve milyarder yatırımcı Michael Burry’den gelen son dönemdeki sert eleştirilerden kaynaklandı. Burry, Shiba Inu için değersiz ve spekülatif ifadelerini kullandı. Yönetici ayrıca, bir varlığın fiyat artışı üzerinde bol miktarda arza sahip olmanın etkisi göz önüne alındığında, SHIB’in “kötü bir yatırım seçeneği” olduğunu iddia etti ve sınırsız arzı eleştirerek şöyle bir tweet attı:
  Bir katrilyon gün, evrenin başlangıcından itibaren 2.7 trilyon yıl veya tüm zamanları 71.000 ile çarpın. Bu tam anlamıyla saçmalık.

Shiba Inu (SHIB)’nun değeri, 16 Eylül’de Coinbase’de listelendiğinde yükseldi ve 24 saatten kısa bir sürede  projeye 870 milyon dolar aktı. Genel olarak, SHIB’nin toplam arzı şu anda bir katrilyon seviyesinde. CoinMarketCap raporuna göre,  tüm SHIB tokenlarının yüzde 39.47’si yatırımcıların elinde işlem görüyor. Burry’nin eleştirisi, varlığın bu ayın başında yükselmeye başlamasından bu yana SHIB aleyhine yapılan bir dizi yorumun sonuncusu. Bir haftada yüzde 300’e varan kayda değer kazançlar elde eden SHIB, gündemde kalmaya devam ediyor.

 

Robinhood, Google trends ve sosyal medya hacmi, Shiba Inu için büyük katalizör olacak

SHIB hashtag’i Twitter’da rekor kırarken, aynı zamanda meme tabanlı altcoin yakın zamanda sosyal medya platformu Twitter’da bir milyon takipçiyi geçti. Artan perakende talebine uygun olarak, “Robinhood’dan Shiba’yu listelemenizi rica ediyorum!” başlıklı bir dilekçe. 242 binden fazla imza aldı ve şu anda 300 bine doğru ilerliyor. SHIB’e yönelik ilgi, Robinhood resmi kripto para cüzdanlarını piyasaya sürdüğünde Shiba Inu (SHIB)’nun belirgin bir şekilde öne çıkacağına dair söylentilere yol açtı. Robinhood’daki kripto para birimi gelirinin yaklaşık yüzde 62’si Dogecoin’i kullanan işlemlerden geldiğinde bu ihtimal yüksek görünüyor.

 

Şu anda, Robinhood cüzdanları bekleme listesinde 1 milyondan fazla insan var ve bu da Shiba Inu için bir başka yükseliş ivmesi olabilir. Varlığa yönelik artan talebi dikkate aldıktan sonra, bir başka borsa olan Bitpanda, 8 Ekim 2021’de, SHIB’i listelediğini belirtti. Son olarak, arama ilgisindeki büyüme, sosyal medya trendleri ve Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’a potansiyel olarak eklenmesi göz önüne alındığında, birçok kişi SHIB’nin bir sente ulaşıp ulaşamayacağını merak ettiğinden, SHIB’in değerinin yakın gelecekte artmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku