İşte Bu Hafta Radarınızda Olması Gereken 3 Oyun Tabanlı Altcoin!

1.899
2021’de oyun endüstrisinde 175 milyar doların üzerinde harcama yapıldı. Sektördeki popülaritenin ve benimsemenin artmasıyla birlikte, altcoin fiyatları da ivme kazandı.

JEDSTAR (JED) ve Decentraland (MANA)

JEDSTAR (JED) kripto para piyasasını sallamayı başardı ve son 30 günde yaklaşık yüzde 800’lük bir artıştan sonra büyük projelere meydan okumaya başladı. Piyasa değeri şu anda 30 milyon dolar civarında olduğu için büyümek için hala devasa bir potansiyel var. Altcoin, JEDSTAR’ın DECO’sunda (Merkeziyetsiz Ekosistem) bir DeFi tokeni olsa da, ekip önümüzdeki haftalarda merakla beklenen GameFi tokeni KRED’i piyasaya sürecek. Ekip, oyun içi para birimi olarak KRED kullanacak ve diğer oyun geliştiricileri ve stüdyolarıyla, kripto para birimlerini bir hizmet olarak sağlayacakları bir ortaklık imzalamış olan 100’den fazla oyuna sahip. Bu son derece iddialı proje, sadece şirket içi oyunlar ve bir NFT pazar yeri geliştirerek değil, aynı zamanda stratejik Blockchai ortaklıklar yoluyla da büyük isimleri bünyesine katmayı hedefliyor. Altcoin, an itibariyle 0.73 dolardan işlem görüyor.

Listemizdeki diğer altcoin ise Decentraland (MANA). MANA, Ethereum Blockchain’ini kullanan bir kripto para birimidir. Second Life oyununda olduğu gibi, oyuncular daha sonra satabilecekleri 3D oyun içi öğeler oluşturmaya teşvik edilir. MANA , LAND adlı sanal araziyi satmak için kullanılır. Ayrıca 3B nesneleri takas etmek  için kullanılır. Oyun, kripto oyunlarının potansiyelini göstermek için iyi bir girişim. Hem Atari (ATRI) hem de Decentral Games (DG), Decentraland için bir kumarhane dünyasınıağa getirebilecek potansiyel ortaklıklardır. Altcoin, ivme kazanmaya devam ediyor.

3. Altcoin GALA Games (GALA)

GALA, misyonu ” Blockchain tabanlı oyunları” yapmak olan mobil oyun şirketi Zyn’in kurucu ortağı Eric Schiermeyer tarafından oluşturulan Ethereum tabanlı bir altcoin projesidir. Bu, kullanıcılara oyunları üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı amaçlıyor. 2019 yılında Mafia Wars ve Farmville gibi oyunlar yaratan mobil oyun şirketi Zynga’nın kurucularından Eric Schiermeyer tarafından oluşturuldu.

İşte Aralık'ta Radarınızda Olması Gereken 10 Metaverse Altcoin

Platform, 1,3 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. Bu etkileyici bir rakam. Platformda NFT’lere sahip olan oyuncular, kararlarda söz sahibi olabilir ve yeni oyunlara oy verebilir. Altcoin GALA, bu NFT’lerin yanı sıra oyun içi öğeleri satın almak için kullanılır. Geliştirilmekte olan daha fazla oyun olsa da, Sim City ile karşılaştırılan sanal bir şehir kurucusu olan Town star artık platformda oynanabilir.Daha fazla kripto para haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Bitcoinist.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku