Kedi Temalı Yeni Altcoin Projesi Dogecoin’e Rakip Olabilir! İşte Ayrıntılar!

129

Kripto para piyasasına köpek temalı, meme odaklı altcoin’ler hakimken, yeni bir altcoin projesi, yatırımcılar arasında popülarite yakalamaya başladı. Cat Doge Coin, (CATDOGE) topluluğu giderek büyüyor ve ivme kazanmaya başladı. Proje, henüz küçük bir piyasa değeri ile büyük bir yatırım fırsatı sunuyor.

Cat Doge Coin (CATDOGE) projesi umut vaat ediyor

Cat Doge Coin, işlem hızlarını artırarak ve kullanıcıları ödüllendiren daha fazla deflasyonist özellik ekleyerek Dogecoin’i iyileştirmeyi amaçlayan meme odaklı bir kripto para birimidir. Diğer bazı meme kripto para birimleri gibi, Cat Doge de kullanıcılara gerçekleşen her işlem sonucu bir yüzde vererek ödüllendirir. Bu, kullanıcıların cüzdanlarının zaman içinde otomatik olarak CATDOGE alacağı anlamına gelir. Bu süreç, tokenın daha fazla daha fazla büyümesi konusunda teşvik görevi görüyor. Altcoin, kendisini “hiper deflasyonist” kripto para olarak tanımlıyor, bu da zamanla giderek daha değerli ve kıt hale geleceği anlamına geliyor.

Uzun vadede giderek daha fazla yatırımcıya hitap edecek olan projenin kurucusu şöyle bir açıklama yaptı:

 Her yatırımcının söz sahibi olması ve sürecin bir parçası olması gerektiğine kuvvetle inanıyoruz, lansmandan itibaren her önemli kararın, yatırımcı erişimi olan özel bir oylama sistemi kullanılarak belirleneceğine ve tam bir gün sürmesine karar verildi. Projemize olan güveni sağlamak için şeffalık ve işlevsellik gibi konularda somut adımlar atmaya çalışıyoruz. An itibariyle, reklam çalışmalarına hız verdik ve yakında altcoin projemizin küresel çapta deseklenen bir ağ olacağından şüphem yoktur.

Altcoin projesi Dogecoin gibi aya gitmeyi planlıyor

Kurucu, şu anda dört  yönetimin kişilik bir ekipten oluştuğunu açıkladı. İlki, CEO ve kurucu. Yönetici, birincil sorumluluklar, büyük kararlar almayı, projenin genel operasyonlarını ve kaynaklarını yönetmeyi içerir. İkincisi, kurucu ortak ve yatırımcı. Yöneticinin görevi, pazarlama kampanyaları ve likidite için sermaye yatırımı sağlamak. Altcoin projesi aynı zamanda, bir de topluluk yöneticisini içeriyor.  Projenin sosyal varlığının yönetimi ve çeşitli platformlarda (örn. Telegram, Twitter) iletişimi destekleyerek, yayınlanan içeriğin proje yönergelerine ve genel iletişim tarzına uygun olmasını sağlamak gibi görevleri var. Dijital pazarlama müdürü de dijital pazarlama stratejisi geliştirmek, tüm web, SEO/SEM, listeleme, e-posta, sosyal medya reklam kampanyalarını planlamak ve yürütmek ile sorumlu.

Cat Doge Coin, demokratik prosedürleri kullanarak bağış yaparken kullanıcıları için altcoin değerini artırmaya odaklanmıştır. Cat Doge’un temel değeri demokrasidir. Herkesin söz sahibi olması ve sürecin bir parçası olması gerektiğine inanan bir proje. Son olarak, işlem sürelerini artırmaya ve hızları iyileştirmeye de odaklanıyor. Dogecoin gibi, Cat Doge Coin de yatırımcılarını değer açısından “aya” getirmeyi amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku