İşte Fiyatı 250 Kat Artan Altcoin’in Başarı Hikayesi!

0 175

2021’in başlangıcı, kripto para birimi endüstrisi için çok başarılıydı ve binlerce kripto para birim devasa oranlarda artış kaydetti. Altcoin sezonu, daha önce adı duyulmamış paraların bile büyümesine yardımcı oldu. Ancak bu bolluk arasında, geçen yılın sonbaharında çok daha erken büyümeye başlayan bir altcoin var. Bu kripto varlığının büyümesi, tüm pazar büyüdüğü için değil, artan bir talep olduğu için gerçekleşti.

GR (GROM), Rus kripto topluluğunda tanınmış bir tüccar olan Pavel Gromov tarafından kurulan Profit Chief analitik hizmetinin yerel bir tokenıdır. Token Ekim 2020’de piyasaya sürüldü. Bu süre zarfında fiyatı 250 kat artmayı başardı. GR tokenı, Profit Chief platformundaki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır

Peki, böylesine baş döndürücü bir büyüme nasıl gerçekleşti? Aşağıdaki faktörler, GR fiyat artışına katkıda bulundu:

Altcoin’in yaratıcısı, tanınmış bir Rus trader Pavel Gromov’dur. Gromov, Profit Chief hizmetinin başlamasından önce bile, “Chief on Crypt”, “Altsezon”, “Margin” gibi telgram kanallarının yazarı ve sahibiydi ve birkaç ay önce, geleneksel piyasalara adanmış “Gromov says” adlı bir kanal oluşturdu. Kanalların toplam izleyici sayısı 100 bin aboneyi aşıyor. Böylesine etkileyici bir kitle, Gromov’un çevresinde yarattığı sadık bir topluluk ve bu süreçte önemli bir rol oynadı. Topluluk ona güveniyor ve hizmetlerini kullanıyor.

Proje topluluğu büyüyor ve bu sayede GR tokenlerına olan talep giderek artıyor. Ek olarak, Profit Chief’in müşterileri,  sağlanan hizmetlerden memnunlar. Bunu yazılan yorumlardan anlayabiliyoruz.

Profit Chef hizmeti, Mart ayında bir yılını doldurdu. Bu süre zarfında, ticaret işlemlerinin sağlanmasından kripto para birimleri ve yatırım için sigorta uygulamasına kadar uzun bir yol kat etti. Pavel Gromov, gelecekte kripto kredileri, özel bir borsa ve kripto piyasasında tahminler için bir platform başlatmayı planlıyor. Bunlar yakın gelecekteki hedeflerden sadece birkaçı.

Şirket neredeyse bir yıldır faaliyette ve bir çok konuda başarı elde etti. Dünyanın önde gelen kripto para medya haber sitelerinde şirket hakkında çok fazla olumlu haber var. Ayrıca, Pavel Gromov da oldukça fazla yararlı, eğitici ve analitik makaleler kaleme aldı.

GR Token’ın Başarısı

GR tokenı, altı aydan daha kısa bir sürede, CoinMarketCap ve CoinGecko hizmetlerindeki kripto para birimleri listesine dahil edildi ve ayrıca Trezer donanım cüzdanına ve MyEtherWallet’in masaüstü sürümüne eklendi.

Ve son olarak, en önemli şey, 250 kat artıştan sonra, kimse GR tokenını satmıyor. Tokenın oynaklığı, sürdürülebilirliğini ve dayanıklılığını gösteren genel piyasa dinamiklerine işaret ediyor.

Şu anda, GR tokenı yalnızca merkeziyetsiz bir borsa olan Uniswap’tan satın alınabilir. Ancak çok yakında Bitcoin.com kripto borsasında da listelenecek. Ayrıca, “kripto-fiat” ağ geçidini desteklemek için yeni “Özel Borsa” hizmetinde kullanılacak olan GRB stablecoin sürümü için Profit Chief hizmeti hazırlanıyor.

10-11 Mart 2021’de GRB stablecoin’in AirDrop’u Bitcoin.com borsasında gerçekleşti. AirDrop’a katılmak için, Bitcoin.com borsasında, GRB stabilcoinlerinin alacaklandırılacağı bir hesabınız olması ve bir GR token sahibi olmanız gerekir. Bakiyenizde ne kadar çok GR tokenı olursa, o kadar çok GRB demek. Yakın gelecekte, her iki token de borsa hizmetlerinde ve diğer pazarlarda listelenecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku