İşte en heyecan verici 5 Bitcoin projesi…

0 0

Kripto para birimi dünyasında bilinen isimlerden biri “Şu anda en heyecan verici Bitcoin projesi nedir?” diye sordu.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bu soruların en iyi cevaplarından bazıları aşağıdaki gibi derlendi:

Bitcoin Coreun yeni sürümü

Bitcoinin referans uygulaması olarak kabul edilen Bitcoin Core ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Bu yazılım ödemeleri tam olarak doğrulayan bir Bitcoin düğümü ve Bitcoin cüzdanı görevi görüyor. Bitcoin Coreun 20. sürümü (sürüm 0.20.0) 3 Haziranda piyasaya sürüldü. Bu sürümde “Asmap” adı verilen yeni bir yapılandırma bulunuyordu. Bu yeni kod hükümetler veya büyük şirketler gibi oyuncuların oyuncuların Bitcoin ağına saldırmaları durumunda ağı savunabilmeleri için geliştirilmiş deneysel bir çalışma.

Atomic Loans

Merkezi olmayan ve teminatsız Bitcoin kredileri platformu. BTCnizi teminat olarak yatırdığınızda istikrarlı bir kripto para kredisi alabilirsiniz. Kararlı kripto paralarınızı yatırdığınızda onlardan faiz kazanırsınız. Atomik Krediler; Başlatılmış Capital Consensus ve Morgan Creek tarafından destekleniyor.

OpenNode

OpenNode işletmelerin kullanımı kolay ödeme istekleri / şablonlarıyla Bitcoin ödemelerini kabul etmelerini / yönetmelerini sağlayan bir platformdur. Lightning Network sayesinde anında ve düşük ücretli ödemeleri destekler ve Bitcoinin manuel veya otomatik olarak yerel fiata dönüştürülmesini sağlıyor.

18 Aralık 2018de OpenNode Tim Draperin 1985te kurulan yatırım şirketi Draper Associatesden 1.25 milyar dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı.

RSK Labs

2015 yılında kurulan girişim RSKnın Bitcoin Ağı tarafından güvence altına alınan ilk genel amaçlı akıllı sözleşme platformu olduğunu belirtti. RSKnın ana ağı (ana ağ) Ocak 2018de çalışmaya başladı. Rootstock (Kaynak) anlamına gelen RSK bir yan zincir projesidir (Blockstreams Liquid gibi). Bitcoin ve Ethereumun en iyi kısımlarını aynı çatı altında toplamayı hedefliyor. Ayrıca burada Bitcoin ağının bilgisayar gücünün yüzde 40ından fazlası güvenlik sağlıyor ve programlama kapasitesi Ethereuma eşit. Çünkü ikisi de doğal olarak Solidity Smart Contracts ve aynı APIlar tarafından destekleniyor.

Magic Internet Gathering (MintGox)

MintGox video oyunlarının geleceğini gösteren Bitcoin ve Lightning Network tarafından desteklenen çevrimiçi bir toplama platformudur. Resmi olarak 16 Mart 2020de başlatıldı. 217 üyesi bulunan bu topluluk Discord aracılığıyla iletişim kuruyor. MintGox’un Bitcoin ve sanal Yıldırım oyunu turnuvası 29 Martta yapıldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku