İşte Bu Hafta Radarınızda Olması Gereken 5 Altcoin!

357

Piyasadaki popüler kripto para Youtube kanallarından biri olan Cheeky Crypto, yatırımcıların bu hafta takipte olması gerektiği potansiyelli 5 altcoin projesini takipçilerine aktardı.

Analist’in listesindeki ilk iki altcoin: CARD ve NEAR

Cardstack, blockchain teknolojisini kullanabilen ve ölçeklenebilir hale getiren bir deneyim katmanı olarak tanımlanabilir. Ayrıca analist, proje için, günümüzün dijital süper güçlerine meydan okuyabilecek derecede merkeziyetsiz bir yazılım ekosistemi oluşturmayı hedeflediğini de aktarıyor. Yapay zekadan da faydalanabilen bu proje için fiyatı biraz düşüş yaşamış olsa da bu yatırımcılar için bir alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Anlık olarak CARD, 0.00941077 dolardan işlem görüyor.

Bir diğer proje Near Protocol ise topluluk tarafından işletilen bir bulut işlem platformu olarak tanımlanabilir. Proje, rakip blockchain’lerin uğraştığı düşük işlem hızları, düşük verimlilik, birlikte çalışılabilirlik sorunlarını çözebileceğini ifade ediyor. Analist’in yorumuna göre Near Protocol (NEAR), DApp’ler için de ideal ortamı sağlıyor ve kullanıcı dostu bir platform oluşturuyor. Analist’in artış yaşayacağını düşündüğü altcoin olan NEAR, anlık olarak 14,99 dolardan el değiştiriyor.

Popüler Analist: “Radicle, ilginç bir proje”

Analist’in artış potansiyeli olduğunu düşündüğü bir diğer altcoin ise Radicle (RAD). Proje, kod işbirliği için merkeziyetsiz bir ağ olarak tanımlanmasıyla beraber projenin misyonu ise güvenli, bağımsız ve özel platformlar yerine açık protokoller üzerine kurulmuş olan açık kaynak toplulukları için esnek bir altyapı geliştirmek olarak tanımlanabilir. Analist’in “ilginç bir proje” olarak tanımladığı Radicle, yazı yazıldığı esnada 11,31 dolardan işlem görüyor.

Internxt Drive (INXT), 2020 yılında piyasaya sürülmüştü. Nispeten yeni bir bulut depolama hizmeti şeklinde tanımlanabilen platform, kullanıcılarına “mutlak gizlilik ve tavizsiz güvenlik” sunduğunu söylüyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere INXT, son 7 günlük süreçte yüzde 27,9 değer kaybetti. INXT, anlık olarak ise 13 dolardan el değiştiriyor.

Analist’in listesindeki son altcoin ise Gala (GALA). Gala Games, oyunculara oyunların kontrolünü geri vererek oyun endüstrisinde bir devrim yaratmayı amaçlayan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda kazandığı ivme ile ne kadar artış yaşasa da analiste göre GALA’nın potansiyeli çok daha yüksek. GALA, anlık olarak 0,5391 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku