İşte Bitcoin için kritik seviye… Peki bu noktadan Bitcoin alınır mı?

0 4

Herkes 7 bin 500 dolardan Bitcoin almayı bekliyor ya sen?..

Geçen haftanın başlarında biraz beklenmedik bir olay sonrasında Bitcoin fiyatları bir kez daha 8 bin doların altına düştü. Bu yıl artışa geçtikten sonra BTC ilk defa kritik eşiğin altına düştü.

Anlaşılacağı üzere bu düşüş birçok yatırımcının BTC / USD tablolarına geldiğinde gerçek destek bölgesinin tam olarak nerede olduğunu merak etmesine neden oluyor.

Fiyatlar düşmeye devam ettiğinde ve tekrarlayan ayı hareketleri belirtileri gösterdiğinden yatırımcılar fiyatların düşmesine neden olabilecek sağlam bir destek tabanı belirlemekte zorlanıyorlar. Ne olursa olsun bazı yatırımcılar Bitcoin için destek hattının 7 bin 500 dolarlık fiyat seviyesinde veya civarında olduğu konusunda teoride bulunuyorlar.

Bitcoinicity’nin yakın zamanda eklenmiş olan birleşik sipariş defterine baktığımızda bir çok boğanın 7 bin 500 dolarlık değeri bir destek noktası olarak gördüğüne işaret ediliyor

Birleştirilmiş sipariş defterinin diğerlerinin yanı sıra Bitfinex Kraken GDAX dahil olmak üzere 10 belirli borsadaki toplam sipariş hacmini dikkate aldığını unutmayın. Bu nedenle 7 bin 500 dolardan BTC almayı hedefleyen gerçek para miktarının kripto para birimi döviz platformlarına tümüyle yaklaştığı düşünüldüğünde birkaç kat daha yüksek olması muhtemel.

Bitcoin fiyatlarındaki son düşüşün ABD Başkanı Donald Trumpın bu yılın başlarında Temmuz ayında yaptığı olumsuz açıklamalarla ilgili olabileceği genel bir görüş. Trumpın potansiyel olarak kripto para birimlerini etkileme riski altında olduğu haberlerini takiben Bitcoin fiyat düşüşünü tekrar yaşadı.

Bu olaylar arasında doğrudan bir korelasyon olmasa da birçok uzun vadeli Bitcoin sahibi ve hatta kısa vadeli spekülatörler Bitcoin fiyatının dolara karşı nasıl hareket ettiğine dayanarak kararlarını vermekte. Bu nedenle ABD politikasında olanların genel kripto para birimi piyasaları üzerinde güçlü bir etkisi olabilir; Bitcoin tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinden daha büyük olduğu için en çabuk etkeilenen kripto para durumunda.

Tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan işlemsel çıktılar için 365 günlük hareketli ortalama önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıran hash gücü ve belki de en önemlisi Bitcoin kaynak kodunun aktif gelişimi pozitif sağlık göstergeleri durumunda.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku