İstanbul Blockchain Week koronavirüs nedeniyle ertelendi

0 0

Londra merkezli Dijital Blockcha Haftası tarafından düzenlenen EAK İstanbul ilk kez birçok uluslararası konuşmacının Türkiyeye gelip ev yatırımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Katılımcıların sağlık koşullarının koronavirüs salgınının önceliği olduğunu ve dünya çapında alınan önlemleri belirten EAK Digital konferansın daha ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

2000den fazla katılımcı ve 100den fazla dünyaca ünlü konuşmacıyla birlikte olması beklenen İstanbul Blockchain Week organizatörü EAK Digital şirketinin CEOsu Erhan Korhaliller yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bir tarihe erteledik. Erteleme kararımızı konuşmacılarımız ve sponsor şirketlerimizle değerlendirdik. Bu süreçte verdikleri destek için tüm konuşmacılarımıza ve sponsor şirketlerimize teşekkür ederim. Katılımcılarımızın bizi bu olağanüstü durumda karşılayacağına inanıyorum. Tüm katılımcılarımızın sağlığı bizim için bir önceliktir. Sağlık koşullarının daha elverişli olacağı tarihler dahilinde faaliyetlerimizi yürütmek için kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yeni tarihi en kısa zamanda paylaşacağız”

Etkinlikle ilgili tüm detaylar www.istanbulblockchainweek.com adresinde bulunabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku