IOTA için 0,30 dolar seviyesi ‘al’ sinyalİ olarak değerlendirilebilir

0 0

Şu an görülen teknik resim fiyatın dibe ulaştığına yönelik ciddi sinyaller üretiyor. Ancak bir toparlanmaya hazır olup olmadığı konusu henüz netleşmiş değil. Grafiğe dikkatlice bakacak olursak;

Teknik analiz kurallarına göre bu kripto para biriminin mevcut eğilimi nötr bir yükselişe sahip. IOTA satın almak söz konusu olduğunda bazı bariz riskler var. Yatırımcılar önümüzdeki dönemde de fiyatın düşebileceğini akıllarında bulundurmalı.

IOTA İYİ BİR YATIRIM OLABİLİR… TIKLAYIN

Şu anki teknik görünüm itibariyle mevcut direnç seviyeleri sırasıyla 030 dolar 035 dolar ve 040 dolar seviyelerinde bulunuyor. Olası aşağı hareketlerde ise 025 dolar ve 020 dolar seviyeleri önemli destek noktaları olarak göze çarpıyor.

Yukarı haraketlerde ise 030 dolar seviyesi özellikle takip edilmeli. Zira bu seviyenin üzerine çıkılması durumunda bu bir “satın alma” sinyali olarak değerlendirilebilir. Bu seviyenin geçilmesi ilk aşamada 035 dolar seviyesindeki direnç noktasına doğru bir hareketi beraberinde getirecektir. Bu seviyenin üzerinde bulunan 040 doların üzerine çıkılması ise yükseliş eğiliminin devam etmesini destekleyecek öneme sahip. Bu durumda bir sonraki fiyat hedefi olarak 050 dolar civarı konulabilir.

Olumsuz senaryoda fiyatın 0.25 doların altına düşmesi ise “satış” sinyali yorumlanmalı. Böyle bir durumda da 0.20 dolar seviyesinin görülme riski olduğu unutulmamalı.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku