IOTA dan, çok ses getiren Qubic için önemli tarihi karar

0 1

IOTAnın kurucu ortağı David Sønstebø Qubicin şimdilik öldüğünü ve IOTA Vakfının odağının artık Tangle ile akıllı sözleşmeler olduğunu açıkladı.

Redditte bir Soru-Cevap oturumu düzenleyen Sønstebø açık bir anlaşmazlık ve başka bir IOTA kurucu ortağı Sergey Ivancheglo ile sonuçlanan JINN projesinin başarısızlığından sonra Kübike daha fazla kaynak tahsis etmenin mantıklı olmadığını savundu. Bunun yerine Sønstebø ve IOTA Vakfı şimdi IOTA teknolojisinin geniş çapta benimsenmesine odaklanıyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Sønstebø: “IOTA Vakfının Qubici geliştirmeye devam etmek gibi bir planı yok. Yaptığımız ve sunduğumuz işi alırsak kesinlikle işbirliği yapmayı düşüneceğiz ancak şu anda önceliğimiz bu değil” dedi ve bir blog yayınında kavram kanıtının yayınlanacağını ve GitHub depolarının halka açıklanacağını söyledi.

Sønstebø dış kaynaklı hesaplamaların kehanet ve koşullu işlemlerin / akıllı sözleşmelerin hala IOTAnın yol haritasında olduğunu vurguladı.

Qubic 2018de ilk duyurulduğunda “dünyayı değiştirmek için teknoloji” olarak pazarlandı ve çok gürültü yaptı.

En kötü not IOTAya

Son olarak Çin hükümetine bağlı bir araştırma ajansı olan CCID 17. kripto sıralamasını Cuma günü açıkladı. Değerlendirmede 37 proje tartışılmış ve aralarındaki en düşük puan IOTAya verilmiştir. Diğer 36 projede olduğu gibi IOTA üç farklı kategoride değerlendirildi: temel teknoloji uygulanabilirlik ve yaratıcılık. Kripto para temel teknolojide 72.1 uygulanabilirlikte 15.0 ve yaratıcılıkta 6.8 olmak üzere toplam 72.9 ile sonuncusu oldu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku