İngiltere polisinden Bitcoin ve kripto para müzayedesi

0 0

İngiltere polisi 600 bin dolar değerindeki bitcoin ve diğer kripto para birimlerini açık artırmaya çıkaracak.

İngilterede polis tarafından bir suçludan ele geçirilen kripto para birimleri İrlanda merkezli bir açık artırma evi tarafından açık artırmaya çıkarılacak.

Wilsons Auctions geçen hafta Doğu Bölgesi Özel Operasyon Biriminin 620 bin dolarlık Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) ve XRPnin bulunduğu bir açık artırmayı yönetmeye karar verdiğini duyurdu. Rezervsiz bir açık artırma olacak . Yani açık artırma yapılan varlıklar için belirlenmiş bir asgari fiyat bulunmuyor.

Birim duyuru başına “çevrimiçi kişisel verileri ve hack hizmetlerini yasadışı yolla temin eden ve binlerce kripto para birimine korsanlık sağlayan” bir suçludan kripto para birimleri ele geçirdi.

Uluslararası açık artırma 25 Eylül’de öğlen 12’de (GMT) başlayacak ve kripto para birimleri partilere bölünecek. Bitcoinler 0.25 ila 2 BTC lotunda satılırken diğer kripto para birimleri daha büyük lotlarda sunulacak.

Wilsons Auctions “26 Eylül Perşembe günü saat 18: 00de gerçekleşecek olan ve Çevrimiçi ve Fiziksel teklif sahiplerinin kullanımına sunulacak olan açık artırmaya çok daha fazla Bitcoin’in ekleneceğini ileri sürüyor.

Bu Wilsons Auctions’un ilk defa kripto para birimleri ihalesini yönetmesi değil. Bu yılın başlarında Belçika hukuk makamları tarafından ele geçirilen ve içerisinde 430 bin dolarlık kripto para birimlerinin olduğu müzayedeyi de yönetmişti. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku