İlginç veri… Düşüşe rağmen Bitcoin’deki konumlar artıyor

0 0

Kripto para birimleri özellikle Bitcoin dünden beri ağır bir satış dalgasıyla mücadele ediyor. Küresel pazarlardaki çökmeler de kripto para birimlerini büyük ölçüde etkiledi.

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN YORUMUNU DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Önceki gün 8 bin 900 dolardan işlem gören Bitcoin dünkü işlemlerde 7 bin 636 dolara kadar geriledi. Bu yüzde 14lük bir geri çekilme olan 1264 dolarlık bir düşüşe karşılık geliyor. Bitcoinin mevcut düşüşü son 4 ayın en büyük günlük düşüşü olarak kaydedildi.

Bu tür anlarda piyasa hakkında ipuçları verebilecek birçok yararlı araç var ve Coinbase tarafından sunulan kullanıcıların trade davranışları hakkında bilgi kesinlikle bunlardan biri. Bu araç son 24 saat içinde ilgili kripto para birimindeki net pozisyonlarını artıran veya azaltan Coinbase müşterilerinin yüzdesini veriyor.

Bitcoin’de alımlar geliyor

En son veriler kullanıcıların büyük çoğunluğunun Bitcoindeki konumlarının arttığını gösteriyor. Kullanıcıların alım satım faaliyeti kalan 24 saat içinde 00.15 itibariyle alımların yüzde 78i satışların yüzde 22si gerçekleşti.

Bitcoin kadar olmasa da satın alma yönü diğer büyük kripto para birimlerinde de güçlü…

İşte Bitcoin dışındaki 9 kripto paradaki son durum:

Ethereum (ETH) -% 67 satın alma% 33 satış

XRP (XRP) -% 77 satın alma% 23 satış

Bitcoin Cash (BCH) -% 70 satın alma% 30 satış

Litecoin (LTC) -% 72 satın alma% 28 satış

EOS (EOS) -% 58 satın alma% 42 satış

Tezos (XTZ) -% 68 satın alma% 32 satış

Chainlink (LINK) -% 61 satın alma% 39 satış

Stellar Lumens (XLM) -% 69 satın alma% 31 satış

Ethereum Classic (VB) -% 53 satın alma% 47 satış

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku