İlginç tahmin: ‘Bitcoin 22 Temmuz’da sıkışıklığını kırabilir

0 0

Analistler fiyat hareketinin 9 bin dolar desteğini korumaya devam etmesi nedeniyle Bitcoinin sıkıştırma döngüsünün sona ermesinin günler içinde gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı makro piyasalardan ipuçlarını beklediği için 9 bin doların hemen üzerinde başladı yeni haftaya

Peki önümüzdeki günlerde neler olabilir?

Gelin bu hafta BTC fiyatını etkileyebilecek ana faktörleri inceleyelim.

BTC sıkıştırması sona yaklaşıyor

Hisse senetleri haftanın ilk işlem gününe sakin bir başlangıç yaptı. Sadece büyük hisse senetleri hafif düşüş gösterdi.

Bitcoin de sessiz bir haftasonu geçirdi küçük bir hareketlilik olmasına karşın dar bir koridorda fiyat hareket etmeye devam etti.

Pazartesi günü BTC / USD pfushdms yaklaşık 9 bin 180 dolar seviyesinde seyrederken 15 Temmuzdan bu yana en yüksek seviyesi olan 9 bin 226 dolar seviyesine ulaştı.

Son haftalarda standart hale geldiği gibi koronavirüs olgusu ve hükümetlerden ve merkez bankalarından alınan iyileştirici önlemlere verilen tepkiler makro eylem gerektiriyor… Bununla birlikte Bitcoin taklitçi hareketlere karşı duyarlı olmaya devam ediyor.

Wall Streetteki açılış zilinden önce sakin bir hakimiyetle son birkaç hafta içinde BTC / USDde “sıkıştırma” göz önüne alındığında manevra alanı sınırlı görünüyordu.

Özellikle piyasadaki sıkışıklık hakkında görüş bildiren analistler bu mevcut durumun değişime yaklaştığını ve bu hafta gerçekleşmesin büyük ihtimal olduğunu belirtiyor.

Bitcoin 22 Temmuz’da fırlayabilir

Pazar günü attığı tweet’te kripto fonu Morgan Creek Digitalin kurucu ortağı Jason Williams: “Bu tıpkı küçük bir Dünya Kupası gibi. #bitcoin bu ayın 22’sinde veya bu civarlarda fırlayabilir ” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku