İki büyük kripto para biriminde halving’e son birkaç gün

0 1

Tüm dikkat mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin blok ödülünde olmakla birlikte ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan iki kripto para birimi birkaç gün içinde bir bölünme yaşayacak.

Bitcoin Cashde blok ödülleri yaklaşık 4 gün içinde yüzde 50 oranında azalacak. BCH madencileri şu anda 8 Nisanda 625e düşürülecek olan 125 BCH ödülü alıyor. Bu düşüşle birlikte Bitcoin Cashin yıllık enflasyon oranı yüzde 18 olacak.

Öte yandan bir Bitcoin Cash forku olan Bitcoin SVde blok ödülü yarıya çok yakın. Mevcut veriler Bitcoin SV bölünmesinin Bitcoin Cashten iki gün sonra gerçekleşeceğini göstermektedir. Blok ödülleri 10 Nisanda 125ten 625e düşecek.

Her iki kripto para biriminin yarısından sonra bu kripto para birimlerinin madencilerinin geliri eşit olarak azaltılacak. Bu durumda hem Bitcoin Cash hem de Bitcoin SV madencilerinin Bitcoine geçmesi bekleniyor. Bu nedenle hash oranının BCH ve BSVde önemli ölçüde düşmesi muhtemel. Ancak BTCde bir miktar artış görecektir. BCH ve BSVnin karma oranında büyük bir düşüş varsa bunlar hem kripto para birimlerini saldırılara karşı daha savunmasız hale getirecek ve ciddi bir risk oluşturacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku