İddia büyük… Tam 6 milyar dolar piyasaya girmek için bekliyor…

0 0

Bazı analistler bir sonraki yükseliş döngüsünün kripto para piyasaları için halihazırda başladığını iddia ediyor. Ancak henüz başlamadığını iddia edenler de var. Onlara göre piyasaya girmek için bir sinyal bekleyen farklı stabilcoinlerde 6 milyar dolarlık bir miktar tutuluyor.

MİLYARDER YATIRIMCI: BİTCOİN DAHA DA YÜKSELECEK… TIKLAYIN…

Tüm stabilcoinlerde tutulan toplam fiat değeri şimdi 6 milyar dolara yakın. Bu toplam USDT TrueUSD USD Coin Paxos Standard Gemini DAI BitUSD ve sUSD olmak üzere stablecoin’li içeriyor.

Messari’nin Stablecoin Endeksine göre Tether toplamın çoğunu oluşturuyor. Tartışmalı Bitfinexe bağlı proje şu anda sadece 4.782 milyar pazara sahip. Toplamda büyük katkıda bulunanlar 454 milyon dolar ile USDC ve 210 milyon dolar ile PAX.

BeInCrypto geçtiğimiz günlerde Circledan Jeremy Allaire hakkında stabilcoinlerin nihayetinde küresel finansı dönüştürebileceğini belirtse de çoğu dolar bağlı dijital varlığın baskın kullanımı hala kripto para piyasasının kendisine karşı bir engel olarak görülüyor.

Traderlar piyasanın hangi yöne doğru hareket edeceğinden emin olamadıklarında USDT veya USDC stabilcoinleri satın alacak. 

İkna olduktan sonra bir kripto para birimi varlığı satın alma veya daha istikrarlı dijital para biriminin göreli güvenliğinde kalma kararı alabilirler.

Daha önce birçok kez gördüğümüz gibi Bitcoin hareket etmeye başladığında daha fazla trader piyasaya ilgi duyuyor. Bu daha fazla yatırıma neden olur ve fiyatları daha da yükseltir.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku