İddia büyük: Bitcoin kesinlikle 200 bin dolar olacak

0 2

Çin’in İlk Bitcoin borsasının kurucusu Bobby Lee: “BTC kesinlikle 200 bin dolar olacak”

Çin’in ilk Bitcoin borsası olan BTCC’nin kurucusu Bobby Lee bir süredir kripto para birimi alanında görünmüyordu. Ancak şimdi Ballet adlı yeni girişim ile bir geri dönüş yapıyor. Girişim sektöre yeni bir Bitcoin cüzdan seti getirmeye odaklandı.

Lee Cüzdanların ilk partisini REEL olarak adlandırılıyor ve elektronik parçalar içermiyor. Bu nedenle özel anahtarlar güvenlik için kullanılabilirler. Başka bir deyişle Lee diyor ki:

“Para gibi bir kez bitcoin Litecoin Ethereum ile yüklediğinizde bu cihaz fonlara erişmek için gereken her şeye sahip.

“Birine hediye vermek için kullanılabilir ya da sadece güvenli bir kutuda saklayabilir ve evde bir yere saklayabilirsiniz. Bu tamamen çevrimdışı hack riski yok. ”

Lee 2017 yılında işlem yapma yasağı öncesinde BTCCyi kurdu ve işletti. Daha sonra borsalarını açıklanmayan bir miktarda sattı. Geçen yılın çoğunu konuşma yaparak ve tatilde geçirdi. Ancak bir boşluk tespit ettikten sonra kripto endüstrisine yeniden giriş yapmaya karar verdi.

Bale tohum fonunda 5 milyon dolar toplamayı başardı. Fonların çoğu aileden ve arkadaşlardan geliyor ancak Silikon Vadisinin bir sermaye fonu olan Ribbit Capital de bunu destekledi.

O sırada Lee kripto pazarından çıkıyordu Bitcoin zirvede 20 bin dolara yakındı. Lee Bitcoinin yakında 50 bin doların üstüne çıkacağını ve hatta 200 bin dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

“Gelecek birçok döngüden birindeyiz. Herhangi bir döngü bizi daha yükseklere ve daha zirvelere çıkarır. Bitcoin yatırımımda çok kısa bir süre içinde 20 bin doları aşacağımızdan ve 50 bin dolara 100 bin hatta 200 bin dolara gideceğimize eminim. Açıklamalarının devamında Lee şunları söylüyor:

“Kısa bir süre dediğimde dakika ya da saat demek istemem belki birkaç yıl. Bilemiyorum ama bu seviyelere Bitcoin kesinlikle gelecek.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku