ice, Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemlerinin ilk blok ticaretini açıkladı

0 0

Intercontinental Exchange (ICE) Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemlerinin ilk blok ticaretini açıkladı.

Yüksek hacimli özel müzakere edilen ticaret Salı günü kripto ticaret bankası Galaxy Digital ile kripto finans şirketi XBTO Group arasında yapıldı ve global finansal aracılık firması ED&F Man tarafından onaylandı.

XBTO konuyla ilgili olarak “Geçen hafta ilk Bakkt Bitcoin Günlük Vadeli İşlem sözleşmesini satın aldık ve bir varlığın emtia vadeli işlem kanunları ve yönetmelikleri uyarınca bir dijital varlığın ilk fiziksel teslimini aldık. Bu hafta ilk blok ticaretini yaptık. Lansmanın başarılı olduğunu ve büyük işlemlere yer verebileceğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulunuyor.

ICE Bitcoin işlem platformu Bakktı geçen hafta gecikmeli bir başlangıçtan sonra yüksek beklentilerin ortasında başlattı.

Şirket lansmanın Bitcoin’in vadeli işlem sözleşmesine karşı ilk fiziksel teslimatı ve şimdi de büyük bir yatırımcı bitcoin’ine maruz bırakılması hedefini sunma vaadiyle şimdi ilk blok ticareti de dahil olmak üzere hamlenin önemli bir kilometre taşı olduğunu belirtti. Geleneksel kurumsal oyunculara dayanarak Bakkt’ın kral koinin yörüngesinde güvenli bir mal varlığı olarak finansal sisteme tam entegrasyon için yeni bir bölüm başlatması beklenmekte.

Bakkt’ın yavaş başlamasına rağmen içeridekiler yeni platformun büyümek için zamana ihtiyacı olduğunu ve bu durumun bir başarısızlık olarak yazılmaması gerektiğini öne sürüyorlar.

Galaxy Digital ekibi “Dijital varlık sınıfı olgunlaşmaya devam ettikçe Bakktın lansmanını temel bir pazar altyapısı olarak görüyoruz.” ifadelerini kullanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku