Huobi’nin Bitcoin i 19 Ocak tan bu yana neden yüzde 150 arttı?

0 0

Huobi geçen yıl merkezi cüzdanını önemli ölçüde genişletti. Özellikle Çin’deki platformunun Bitcoin (BTC) varlıkları önemli derecede arttı.

NEDEN NAKİT KULLANMAYI BIRAKIP BİTCOİN ALMALISIN? TIKLAYIN

HUOBINİN ETKİSİ BÜYÜYOR

Bitfinex’i bile geride bırakarak en büyük Bitcoin balinası haline gelen Huobinin etkisi hafife alınamaz. Huobi’deki Bitcoin teminatlarının büyümesi analistlerin dikkatini çekti.

2019un sonunda Huobi’ye birkaç hafta içinde 100 bin BTCden fazla giriş oldu. Bu cüzdandaki toplam Bitcoin miktarını 255 bin 500 BTC üzerine çıkardı ve ikinci en büyük cüzdanı yaklaşık 80 bin BTC aştı. Huobi oluşturulan tüm Bitcoinin yüzde 1.4üne sahip.
Huobi ayrıca cüzdanlarında yaklaşık 206 milyon koin ile en büyük Tether sahiplerinden biri.

HUOBI TOKEN (HT) GERİ SATIN ALMA PROGRAMI İLE YÜKSELDİ

Huobinin Bitcoin cüzdanı büyüdükçe Huobi Token (HT) etkinliği de büyüdü. Bu varlık sadece bir yıl önce neredeyse pasifti ve yaklaşık 1 dolar civarında işlem görüyordu. Şimdi 4.85 dolara yükselen HT rekora yakın hacimlerle işlem görüyor. Bu varlık Huobinin artan önemini yansıtıyor. 

Huobi 1.4 milyar dolardan fazla hacmiyle öne çıkıyor ancak 4.6 milyar dolara tırmanan Binance aktivitesinin gerisinde kalıyor.

Huobi’nin öne çıkmasının nedenlerinden biri yeni gelişen BTC vadeli işlemler piyasası. Huobi’deki işlem hacmi BitMEXi bile geride bıraktı.
Huobi ayrıca BitMEXe rakip olmak için sürekli bir takas sözleşmesi sunmayı amaçlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku