Herkes Bitcoin ve altcoin’ler odaklanırken Loopring tam anlamıyla patladı

0 0

2017de başlatılan Loopring proje için önemli bir dönüm noktası olan Loopring Payı başlattığını duyurdu.

Loopring Pay zkRollup teknolojisinin kullanıldığı ve Ethereum ve ERC20 token aktarımlarının anında ve ücretsiz olarak yapıldığı bir hizmet. Açıklamada Loopringden zkRollupun Ethereumu 1000 kez ölçeklendirdiği belirtiliyor.

Ethereumda artan kullanım zamanlarında uzun onay süreleri ve yüksek ücretler ortaya çıkıyor. Ağın normal seyrinde önemli bir sorun olmasa da Ethereumun mevcut kapasitesi özellikle piyasanın aktif olduğu zamanlarda talebi karşılamakta zorlanıyor. Ethereum ağının kullanımı gün geçtikçe artıyor. Özellikle stable kripto para piyasası iyi büyür ve bu kripto paraların işlemleri büyük ölçüde Ethereumda gerçekleşir ve ağda zaman zaman tıkanıklıklara neden olur. Loopring Payı gibi çözümler ağın bu sıkışıklığını hafifletmek için önemli.

Kripto araştırma ve analiz şirketi Glassnode tarafından paylaşılan son verilere göre Ethereum ağındaki toplam günlük işlem ücretleri Bitcoinden ayrıldı. Ethereum ücretleri için yaklaşık 500.000 dolar ödenirken Bitcoin ücretleri 310.000 dolar olarak kaldı. Ethereum ücretleri Mart ayında en son Bitcoin ücretlerini aşmıştı.

Loopring (LRC) fiyatı neredeyse patladı

Loopringin açıklamasının ardından LRCnin fiyatı inanılmaz bir artış yaşadı. Gelişmeden önce 0.068 dolardan işlem gören LRC yüzde 62 artışla 0.11 dolara  yükseldi. Kripto para haberin yayınlandığı dakikalarda 0.083 dolardan değiştiriyordu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku