Herkes Bitcoin e odaklandı… Ama bu analist XRP yüzde 60 yükselebilir diyor…

0 0

XRP için fiyat performans açısından bakıldığında 2019 yılınının iyi bir yıl olduğu net bir şekilde söylenemez. Zira Bitcoin’in yıl genelendi 95 değer kazanması S&P 500 yüzde 30un üzerinde artması altın fiyatlarının da yaklaşık yüzde 20 yükselmesine karşın üçüncü en büyük kripto para birimi yüzde 50 değer kaybetti. Aslında NewsBTC kapsamındaki bu deneyde vurgulanan tüm altcoinler gerçekten kötü performans gösterdi.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Önde gelen bir analiste göre en azından önümüzdeki haftalarda ve aylarda önemli bir fiyat seviyesinin aşılması durumunda XRP’nin 2020 için beklentileri biraz daha yükselebilir. 

Kripto para piyasaları ve haber sitesi Brave New Coin için analist Josh Olszewicz kısa süre önce XRP altcoin hakkında kapsamlı bir video analizi yayınladı. Kripto para biriminin son birkaç aydır sert bir düşüş trendi olduğuna işaret ettikten sonra potansiyel bir boğa piyasasına dikkat çekti.

Analiste göre XRP hacim profilleri ve bir düşüş trendi çizgisine göre mevcut direncin olduğu 0.30 doların üzerine çıkmayı başarırsa kripto para biriminin bu hareketi izleyen aylarda yüzde 66 deıer kazanma potansiyeli var. Bu da bugünkü fiyatlar baz alındığından 0.50 dolar seviyelerine denk geliyor.

Peki kritik soru: XRP 0.30 dolar seviyesindeki kritik direncini kırabilir mi? Bazı analistlere göre evet. Trader Galaxy de bunlardan biri. O’na göre XRP 0.28 dolara doğru yüzde 20 veya daha fazla yükselmeye hazır görünüyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku